Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Emberek! Az normalis, ha...

Emberek! Az normalis, ha azert nem akarok szexelni, mert? .

Figyelt kérdés
...mert felek elmenni nogyogyaszhoz?! sokszor hallottam h az elso kozosules utan el KELL menni oda arra a borzalmas helyre. (ezert sem akarok semmifelekeppen gyereket!!!!)...tudom...'ha orok szuzem akarsz meghalni' meg 'ennyit nem tudsz megtenni annyi elvezeter...' NEM sajnos.nem akarok nodokihoz menni.pedig gyakran flortolok fiukkal, es persze õk tobbet akarnak..:S

2013. máj. 5. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
nem, ez nem normális. és nem azért kell nőgyógyászhoz menni, mert megkúreltak, hanem pl azért, hogy megvizsgáljon. kellemetlen betegségeknek adhat helyet a pina...
2013. máj. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

hány éves vagy?

eléggé éretlennek tűnsz, inkább ne is szexelj még

2013. máj. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

megértelek hogy nem akarsz elmenni:/

én csak 6hónappal azután mentem el hogy elveszítettem,mindig óvszerrel védekeztünk szóval a betegségektől nem féltem,de ha tehetem akkor kerülöm a nődokit

nem is magával a vizsgálattal volt baj,hanem hogy annyira tapló volt a doki hogy azt hittem hogy elbőgöm magamat,és mivel vidéki vagyok nem nagyon válogathatok hogy hova megyek:/

2013. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
A dugáshoz lenne eszed! de egy orvosnak széttenni,ahoz már gyáva vagy mi?! Nagyon gyerek vagy még az a baj! És rosszul gondolkozol.De mindegy egyszer majd felnősz.
2013. máj. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen, ez ULTRAGÁZ. Akkor ne is szexelj, de tényleg.

Komolyan mondom, aki még nem volt nőgyógyásznál fogalma sincs arról, hogy mennyire természetes az egész. De ezen nem ártana elgondolkodni, és szépen elmenni!!!

2013. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
gondolj arra, hogy nem kell ahhoz valakivel lefeküdnöd, hogy összeszedj vmit vagy alaposan felfázz. ha pedig a problémával nem fordulsz nőgyógyászhoz hanem pl kiírod gyakorira hogy mit csinálj, bizony sokkal nagyobb bajod is lehet, mint gondolnád. szóval tök mind1 hogy elveszted-e a szüzességed vagy sem:D
2013. máj. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tudom én is, hogy fiatal vagyok ehez is egyébként,de mind egy. 15 éves vagyok. És nem akarok szexelni, csak a fiúk akarnak tõlem többet, mert húde nagyfiúk...
2013. máj. 6. 07:35
 8/14 anonim válasza:
hát ez kicsit gáz. most azt mondod sosem akarsz majd gyereket mert nőgyógyászhoz kell menni de alap hogy elmész kivizsgálásra több okból is 15 évesen tényleg nagyon fiatal vagy de gyereked lesz hidd csak el.
2013. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mindenki ezt mondja,miota fel tudom fogni ezeket a dolgokat,azota allitom h NEM LESZ GYEREKEM. De, lehet igazad van, mert lehetseges h orokbefogadok
2013. máj. 7. 11:53
 10/14 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász teljesen természetes, nem kell szeretni, de szükséges. Uszodában is összeszedhetsz akármit, nem kell nagy dolognak lennie, akár egy gombás fertőzést, muszáj elmenni dokihoz, mert csak Ő segíthet. A nőgyógyász egyáltalán nem szex függvénye. Lehet le kellene ülnöd anyukáddal beszélni. Én még évekkel távolabb álltam a szextől mikor először voltam nőgyógyásznál. Ez nem ciki. Senki nem halt még bele egy vizsgálatba és semmi extra nem történik ott Veled, mindent elmond a doki, legalább is nekem már 8 éve ugyanaz az orvosom, férfi is és tapasztalt is, nagyon szeretem, mert mindig elsőre tudja mi az akkor éppen adott probléma nyitja. Ne gondolkodj ennyire éretlenül. Ilyen erővel ha beteg vagy, tüsszögsz, köhögsz, lázas vagy ,ne menj le a háziorvoshoz.
2013. máj. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!