Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Emberek! Az normalis, ha...

Emberek! Az normalis, ha azert nem akarok szexelni, mert? .

Figyelt kérdés
...mert felek elmenni nogyogyaszhoz?! sokszor hallottam h az elso kozosules utan el KELL menni oda arra a borzalmas helyre. (ezert sem akarok semmifelekeppen gyereket!!!!)...tudom...'ha orok szuzem akarsz meghalni' meg 'ennyit nem tudsz megtenni annyi elvezeter...' NEM sajnos.nem akarok nodokihoz menni.pedig gyakran flortolok fiukkal, es persze õk tobbet akarnak..:S

2013. máj. 5. 21:24
1 2
 11/14 anonim válasza:
én egy nálam idősebb pasival vesztettem el és nem mentem utánna nőgyógyászhoz, sőt még óvszert is csak ritkán használtunk , mert értette a dolgát.. nekem sohase volt semmilyen gondom , hogy nemi betegség vagy akkármi.. viszont nekem szerencsém volt a pasival .. szóval azt csináld , amit te akarsz , de kerüld a hülyegyerekeket...
2013. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Utso elotti: DE ITT NEM a nogyogyasz a lenyeg, a hangsulyos, hanem a sex
2013. máj. 23. 16:21
 13/14 anonim válasza:
Mikor 15 voltam én is azt mondogattam hogy nekem biztos hogy soha nem lesz gyerekem és hogy nőgyógyászhoz is csak akkor megyek ha bogyót kell íratni. 18 vagyok nem voltam még vizsgálaton szedek fogamzásgátlót de van annyi eszem hogy ne szexeljek majd gumi nélkül (mert még szűz is vagyok és erre büszke is, és nagyon örülök hogy a szerelmem lehet majd az első nekem, akár hány srác akart már többet!) ha muszáj lesz és az én anyukám ragaszkodik hozzá, lesz vizsgálat is, félek de pl én direkt kértem hogy nőt keressünk! és tudom hogy szükséges. Nem vagyok még felnőtt, de igyekszem úgy tekinteni dolgokra hogy lehet hogy nem kellemes lehet hogy ijesztő lehet hogy nagyon rossz, de később nekem lesz miatta jó, és ezért megpróbálom kibírni azt a 20 percet. :) és így 3 év alatt a gyerek szemléletem is megváltozott, UTÁLOM a gyerekeket de ha nekem lenne gyerekem biztosan szeretném, és nem a kis síró rívó gyerek jut eszembe hanem elképzelek egy nagyon helyes elegáns intelligens jól nevelt fiút és arra gondolok az én fiam is ilyen lesz majd! :)
2013. jún. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nem vagy egyedül. Én egyáltalán nem akarok emberekkel szexuális kapcsolatot létesíteni, de ha bizalmasabb kapcsolatba kerülök velük, ök elöbb-utóbb szexelni akarnak.
2016. nov. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!