Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti is féltek, hogy lebuktok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is féltek, hogy lebuktok?

Figyelt kérdés
Nem szeretném ha a barátaim tudnák, hogy fiúk is érdekelnek. Ti is így vagytok vele? Nem rossz érzés? Csak azért is kérdezem, mert számomra meglepő, hogy sokan mennyire nyíltan kezelik a témát. Én nem merem

2016. máj. 7. 16:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Rólam a fél város tudja, pedig megyeszékhelyen lakom. A volt sulimban (most végeztem) szinten mindenki tudott róla, nem ért miatta semmilyen attrocitás (2 gyerek folyamatos beszologatasan kívül) es mióta elmondtam, es nem kell titkolom senki elott sokkal nyitottabb es szabadabb embernek erzem magam es ezt a környezetem is visszaigazolta, mar banom, hogy nem coming outoltam korábban. Egyébként a szüleimnek nem mertem sokáig elmondani, megtudták végül, es ok negatívan is reagáltak, de ha nem előttük "b*zulok" es nem hozom fel mint témát akkor meg tudunk élni egymás mellett es talán meg szeretjük is egymást :P
2016. máj. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja es 19/f :)
2016. máj. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 éves korom körül kezdtem el megnyílni, de az első pár évben csak 1-2 embernek. Addig mindig csak a para ment, meg hogy ne bukjak le, stb. Csak szorongás volt meg depresszió. Amióta elkezdtem elmondani a barátaimnak, azóta sokkal nyugodtabb az életem, nyíltabban és szabadabban tudok előttük viselkedni. Nagyon megbántam így jelenleg 27 éves fejjel, hogy nem nyíltam meg korábban és szélesebb körben. Még ma sem tudja rólam minden ismerősöm, pedig akkor még lazább és nyugodtabb lenne minden. Persze nálam is voltak olyanok, akik rosszul fogadták, kb 4 embert veszítettem el emiatt, de így megtudtam, hogy ők nem is voltak barátok, csak álszent majmok. nagy valószínűséggel mindenki életében vannak ilyenek, és ha elkezdesz coming outolni, nálad is lesz pár. De értük nem kár.


Egyébként te hány éves vagy kérdező? Ha esetleg lenne kérdésed, nyugodtan írj, hátha tudok hasznos tanácsot adni! :)

2016. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!