Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti is féltek, hogy lebuktok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is féltek, hogy lebuktok?

Figyelt kérdés
Nem szeretném ha a barátaim tudnák, hogy fiúk is érdekelnek. Ti is így vagytok vele? Nem rossz érzés? Csak azért is kérdezem, mert számomra meglepő, hogy sokan mennyire nyíltan kezelik a témát. Én nem merem

2016. máj. 7. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

én szeretném majd felvállalni de még nem érzem elég késznek magam.

16/f

2016. máj. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Először énis nagyon paráztam tőle aztán amikor először egyre több barátomnak mertem beszélni róla énis meglepődtem hogy igazából ők is mennyire lazán kezelik a dolgokat és azóta énis sokkal nyíltabb vagyok velük :D
2016. máj. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szeptemberben kezdtem el felvállalni magam, mondjuk nagyjából csak megerősítettem a feltételezéseket mert látszik rajtam, hogy meleg vagyok. A legközelebbi barátaim és a családom tud róla.


19/Feminin/Passzív

2016. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
KOrt is írjatok légyszi. Én az a baj, hogy nem akarom, hogy a hátam mögött elmondják olyannak is akire nem tartozik. Erre pedig ugye nincs lehetőség, mert pletykál mindenki.
2016. máj. 7. 17:45
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért csak a legközelebbi barátaimnak meg a családomnak mondtam el akikről tudom hogy nem mondják el senkinek ha nem akarom :D a második voltam 20f
2016. máj. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazi barátok akkor nem "pletykál mind", hanem megérti hogy azért mondtad el neki mert bízol benne hogy nem mondja el másnak..

Én pl. ha haverom(akivel jóba vagyok) megkérdezné, én nyugodtan megmondanám neki hogy mi a helyzet mivel tudom hogy nem adja majd tovább másnak..

2016. máj. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A barátaim tudják. Ezért a barátaim. Teljesen megbízok bennük. És természetesen nagyon jól fogadták.
2016. máj. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
16 vagyok, idén elég sok ember megtudta rólam, kb 40-60 fő között, de még mindig nem szólta el magát senki, ami röhejes viszont :D
2016. máj. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Régen nem tudta rólam senki, de mióta felkerültem egyetemre, teljesen nyitott vagyok. Szerencsére ezt a környezetem is lehetővé teszi. Akárkivel beszélgetés során szóba kerül a kapcsolat téma, és kapok egy kicsit konkrétabb kérdést, minden probléma nélkül elmondom hogy a saját nememhez vonzódom, és ők is ugyanolyan természetesen reagálnak.

Ha nem érzed még késznek rá magad, ne coming outolj, de ha egyszer eljutsz oda és fel mered teljesen vállalni magad, az a szabadság elmondhatatlanul jó érzés lesz. :) Addig meg kitartást.

2016. máj. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezen paráznék, hogy lebukok, állandóan idegbe lehetnék...
2016. máj. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!