Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem féltek, hogy lebuktok?...

Nem féltek, hogy lebuktok? Mire jó ez?

Figyelt kérdés
Egy csomóan kérik, meg írnak a kamu tesi felmentésekről..nem féltek, hogy lebuktok? hisz az iskolaorvos utánanéz honnan van, sőt fel is hívja azt aki a felmentést "adta"..elég egyszer lebuknotok, repültök a suliból..
2011. nov. 20. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Igaz én ilyet nem csináltam, mert szerettem tesizni, de amikor 1-1 órát pihenni akartam akkor vagy orvostól kértem vagy anyámmal írattam be. Bár volt már rá példa hogy kaptam fél év felmentést tesiből, műtét miatt, és nem terhelhettem az izmaimat sem, akkor ugye az iskola orvos azt hitte kamuzok meg minden, végig telefonálta az orvosokat akik ezt írták, házi orvos, akkor aki műtött stb... Szóval nálunk ezt nem lehet eljátszani csakúgy.

Egyébként ilyenért nem jár azonnali kirúgás a suliból, hanem fegyelmi tárgyalás stb.. és egy igazgatói és ennyi, mert hallottam nem egy ilyet, hogy nem járt érte kirúgás azonnal. De ha rendes orvosi igazolás hamisításáról van szó tehát lóg az illető a suliból akkor már komolyabb következményei lehetnek a dolognak.

2011. nov. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!