Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Még most sem féltek a H1N1-től...

Még most sem féltek a H1N1-től? Én oltva vagyok mégis félek.

Figyelt kérdés
:((
2009. dec. 7. 09:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
én nem.
2009. dec. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Ha menni kell, hát menni kell, de addig is érezzük jól magunkat. Nem lehet rettegve élni, úgysem tudjuk mikor jön a vég, aztán nem mindenkinél végzetes.


Eddig egy inflienzánál sem mondták be egyesével a halál eseteket és a szővödményeket.

2009. dec. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Hát nem... Eszembe se jutna beoltatni magamat.
2009. dec. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én egy hete kaptam oltást és mégis félek
2009. dec. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Én nem oltatom be magam,és nem is félek.Ez sem rosszabb,mint a többi influenza,csak riogatnak minket.Külföldön nem is beszél róla a média.
2009. dec. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Eddig nem féltem, de most kezdek. Mind betegek vagyunk a családban, nem nagy baj, de kis hőemelkedés, köhögés, fáradtság, ez megy. Már bánom, hogy nem kértem oltást, de most már talán késő lenne!
2009. dec. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

És az bármiben jó nektek, hogy féltek? Van bármi értelme? Jó így élni? Elbújni egy sarokban és rettegni?


Mi a csudától féljek? Eddig meghaltak kb huszan. A sima influenzában éventetöbb százan. Akkor a sima influenzától is féljek? És a ráktól (abban több ezren halnak meg) és a szívinfarktustól? Lehet, hoyg a legjobb lenne, ha fel se kelnék az ágyamból?


Tőlem ti félhettek, én élni szeretek és élvezni az életet. Mert csak így látom értelmét. Ha vége lesz vége lesz. Lehet, hogy ma hazafelé elüt egy autó. Rendben. De amit eddig éltem az szép volt.

2009. dec. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Bízom az oltásban.Meg persze az állandó fertőtlenítésben.Félni bizony jogos.A férjem hazahozott valami sz@rt, egy hétig volt náthás,hőemelkedéssel, torokfájással.Bárhová megyek (bolt stb.) mindenhol köhögő emberek...Nekem senki ne mondja, hogy nincs járvány,valami van, de hogy H1N1-e azt nem tudom.Minden esetre szerintem senki sem szeret beteg lenni!Vajon ez lenne a helyzet 60%-os oltottságnál is?
2009. dec. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem, miért félnék?

Féljen az, aki be van oltva, mert:

- az oltás nem feltétlenül véd

- vannak /lehetnek/ mellékhatásai, nem feltétlenül rögtön


A 70-80%-os védelem hülyeség: valaki vagy megbetegszik, vagy nem, ez a rendőr esetében vagy megbetegsziket és 0% védettséget jelentett. Ő visszakapja az oltás árát? :)))

2009. dec. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem, bármilyen hihetetlen, még most sem félek. Sőt, ha ma délután 2-kor, este 8-kor, és holnap reggel 6-kor felteszitek ugyanezt a kérdést, akkor sem fogok félni. Most őszintén, nem unalmas még?
2009. dec. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!