Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Még most sem féltek a H1N1-től...

Még most sem féltek a H1N1-től? Én oltva vagyok mégis félek.

Figyelt kérdés
:((
2009. dec. 7. 09:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
46%

A félelemmel egy szörnyű baj van: a rettegő, racionális gondolkodásra képtelen tömegek könnyen irányíthatóak, nekik csak kell valaki, aki felkínálja a megoldást és vakon alávetik magukat mindennek, amiről csak hiszik, hogy megmenti őket. Ha ez az oltóanyag, amiről semmit sem tudnak, és lehetne akár sóoldat, akár arzén a fecskendőben, akkor sem tudnák, akarnák ellenőrizni. Ugyanakkor feltétel nélkül hisznek ugyanígy a 60%-os beoltottság nyújtotta, szintén ellenőrizhetetlen, kézzelfoghatatlan és senki által nem garantált védelemben. Pusztán azért, mert a médiák által fontosnak és okosnak mutatott emberek szájából hangzik el. Az ilyen tömegekben főleg az a veszélyes, hogy rettegésükből fakadóan akár embertársaik jogait is hajlandóak korlátozni, kényszerre igent mondani, ha úgy "tudják" (hiszik), ezzel egy nagyobb rosszat akadályoznak meg. Az út, amin járnak, a tudatlanság és a szolgaság útja.


Túl kéne látni a félelmeken és észrevenni, hogy a félelmeket azok keltik, akiknek a zsebében ott a "megoldás", a megoldás mindig sokba kerül és mindig súlyosbítja a valódi problémákat.

2009. dec. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
55%
Én arra lennék még kíváncsi hogy fognak az influenzából kampányfogást csinálni. Mert fognak az tuti:)
2009. dec. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%

akkor ásd el magad jó mélyre, de hagyjál már minket békén a hülye kérdéseiddel.

nem vagyok oltva, és nem is félek...

2009. dec. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%
azt nem értem hogy nem minősitem emberek minek irnak, ha unják a témát minek válaszolnak ez nem nekik szól. én oltattam mégis félek, felelőtlen aki nem fél, és nem probálja védeni magát és a családját, akár oltással akár nem. egy eü.dolg. felesége.
2009. dec. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
93%
Egyszerűen megdöbbentő, hogy manapság, amikor számtalan külföldi csatornát lehet fogni, végig lehet hallgatni a kinti híreket, meg lehet nézni a külföldi véleményeket is, amikor a neten elérhetőek a nemzetközi orvosi szervezetek véleményei, akkor hogy lehet egy országot így bepánikoltatni. Bár itt gyűjtöttek már Isaurának is. Nem is tudom miért csodálkozom.
2009. dec. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

feltételezem rám gondolsz, előttem szóló....azlért írunk ide h szóljunk h b@szott unalmas már ez a téma....

miért, te élvezed h mindennap 20szor beírhatod egy kérdésbe, h igen, én nagyon félek?

te biztos oltattál, úgyhogy kinézem belőled..::D

2009. dec. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
46%
kedves 13:46-os ujbol kérdezem minek irsz ha unod, egyátalán hogyan fedezed fel napi 20x ezeket a h1n1-es kérdéseket ha nem TE keresed? ha nem félsz minek nézegeted? és ha nem érdekel miért olvasod, és miért reagálsz? megmondom én: mert tuti élvezed hogy lehurroghatsz másokat akiket ez érdekel,ja annyit még ha véletlenül látod meg a kérdést a főoldalon, ne kattints rá, megóvod magad egy szivrohamtól.
2009. dec. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
én nem keresem, egyszerűen csak benézek az egészségrovatba és látom h napi 10 h1n1-es kérdés születik. és a kérdésre énis válaszoltam, nem, nemfélek. ezis egy normális válasz volt a kérdésre, de egyben énis kérdeztem vmit, hogy nem unjátok-e ezt még?
2009. dec. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem, még most sem félek és szerintem nem is fogok, nem is vagyok beoltva. Majd ha jön a vírus, akkor majd működésbe lép az immunrendszerem. Ha meggyógyulok, akkor büszke leszek magamra, ha meg nem, hát így jártam, nincs olyan nagy veszteni valóm.
2009. dec. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!