Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bekerít a járvány? Féltek? H1N1.

Bekerít a járvány? Féltek? H1N1.

Figyelt kérdés

:((Én kicsit félek,mert kapar a torkom, és kb.:6 hete is ez volt,bele sem merek gondolni mi lesz,ha elkapom ezt a nyavaját,mi lesz a gyerekeimmel:(

Szóval azt hiszem én félek.(oltást nem kaphatnak)


2009. nov. 10. 13:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Megértem az aggodalmadat, nekem is van egy szívbeteg kisbabám és azon gondolkodom, hogy oltassam magamat vagy ne tanácstalan vagyok és az oltás elég drága is:-( én úgy tudom, hogy magas lázzal jár, tehát lehet, hogy csak kicsit megfáztál és ennyi.

2009. nov. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
75%

Ne félj már!semmi értelme!

Vegyél be napi 3-4ezer mg C vitamint, egyél fokhagymát, sok zöldéget, gyümit.Ha kapar a torkod, akkor jó sós vízzel gargarizálj!Nem lesz semmi bajod se neked, se a gyerekeidnek!

2009. nov. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, már tévét sem merek nézni, mert állandóan erről beszélnek és szerintem túlzásba sokkolják az embereket!
2009. nov. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
64%
Mindhárom orvosom beoltatta magát, ez engem meggyőzött. Hétfőn megyek oltatni, pláne hogy nemsokára megszületik a gyerekem. Nehogy már én terjesszem rá a kórt.
2009. nov. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
69%

második vagyok, mi meg röhögünk férjemmel, mikor az rtl-en az 5 perces reklám közi híradó bejelentkezik, mert mondjuk egyből, hogy "első hír, H1N1" és igazunk van:)kicsit röhejes, nem kell tőle félni, ez a céljuk, hogy megfélemlítsenek!Hallottam már olyat is aki beadatta és mégis elkapta!na akkor most mi van???

nem kell úgy félni tőle!!!

2009. nov. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
70%

Ugyan! Ez sem rosszabb, mint a síma influenza, én már átestem rajta. Sajnos a média nagyon sok butaságot elültet az emberek fejében. Sok ember azt hiszi el, amit a tévében hall. És sajnos most az orvosokra sem nagyon lehet hallgatni, mivel állítólag aláírattak velük egy papírt, hogy ajánlaniuk kell a védőoltást, különben őket teszik felelőssé a történtekért.

Rossz hallgatni, hogy mennyire nem gondolkodnak az emberek. Van, aki azért oltatta be magát mégis, mert Ukrajnában valami vírus terjed. És mint mondja, azt sem tudja milyen, de akkor inkább beoltatja magát... Logikai képessége határtalan... :p

Különben is, szerintem Magyarországon 1 embert nem tudnának eddig mutatni, aki tényleg a H1N1 miatt halt meg...

2009. nov. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
így van
2009. nov. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
44%

Neked hogyan hihetne az aggódó ember, amikor azt hiszed, hogy a 3-4000 mg C-vitamin bármit is ér? Ezek szerint nem tudod, hogy a napi normál beviteli adag maximum 180 mg, míg ennél több csak kiürül a szervezetből, de az extrém magas érték(700 mg felett) már hozzájárul a magas húgysavszint és a vesekő kialakulásához.

Ha ezt se tudod, akkor tényleg érdemes rád hallgatni...

2009. nov. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
22%
Mókásak ezek az "azt hallottam, hogy aláiratnak velük egy papírt" meg "ismerek valakit, aki..." jellegű szövegek. A médiát szidjátok, közben ugyan azt csináljátok, csak még gátlástalanabbul, ijesztgetitek az embereket, mintha cask anyagi hasznotok származna belőle.
2009. nov. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
37%
A vitaminoknak semmi köze ahhoz, hogy megfertőz-e minket egy vírus és még csak nem is fogjuk tudni velük gyorsabban leküzdeni, ezt már gimiben megtanítják mindenkinek, de sokat felejt az ember és van, aki ezt úgy néz ki gátlástalanul ki is használja.
2009. nov. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!