Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tudnátok segiteni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy van egy nagyon jó barátom,akivel kb fél éve lettünk nagyon jóba.Nekem ő már 1 éve megtetszett,csak akkor még nem volt ilyen mély ez az egész.Az a lényeg hogy nagyon sokat szemeztünk régebb amikor még nem voltunk olyan jóba,amikor együtt vagyunk,csak velem szokott hülyéskedni,ugymond játszani.Volt rá példa hogy megpuszilt és megölelt részegen,persze ennek örültem és viszonoztam is.Az a probléma hogy lett most egy lány akivel beszélget,meg néha le is fekszenek.Amikor ezzel a lánnyal találkozik akkor általában nem mondja el nekem,amikor smst kap tőle akkor is nagyon figyel arra hogy ne lássam meg hogy vele beszél.Nem tudom hogy mit tegyek,nagyon magam alatt vagyok,ő nekem nagyon tetszik sőt szerintem szerelmes is vagyok belé...Szerintetek mit csináljak hogy végre megtudjam hogy ő akare tőlem valamit? Mindketten fiuk vagyunk,én biszex

2016. ápr. 13. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy bátorság kell hozzá, de kérdezd meg őt:D
2016. ápr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nincs hozzá bátorságom:/ ha teljesen biztos lennék abba hogy fiukhoz is vonzódik akkor mernék lépni de igy arra várok hogy ő csináljon valamit:)
2016. ápr. 13. 21:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
egyre jobb ha rájössz, a világon semmi se biztos csak a változás
2016. ápr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel max biszex ezért valószínűleg nem lesz semmi ameddig csajjal van, max ha valami nagy szar van köztük és még esetleg részeg is....

Lehet nem igaz ez az én véleményem

#1 voltam

2016. ápr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de nem járnak,se semmi csak néha lefekszenek...és ugy érzem hogy neki is tetszem
2016. ápr. 13. 21:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben rákérdeznék. Mit veszítesz? Ha igaz barát akkor ez úgysem rontana a barátságotokon. Szerintem.

Sok sikert kívánok :)

2016. ápr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer vidd fel magadhoz menj el zuhanyozni es elotte veletlen essen le a torolkozo a tobbi meg majd kiderul.
2016. ápr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen a törülközős válasz a legjobb. fogadd meg.
2016. ápr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!