Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tudnátok segíteni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok. Homoszexuális.

A lányok iránti érzelmeimet szimulálom. Ha valamelyik lány hátsó részét fogom, nem áll fel. Csak szimulálom, hogy jó érzés. De ha már egy fiú hátsó részéhez egy ujjam is ér, áll.


Ebbe a szimulálásba bele őrülök. Felvenni magamra nem tudom.


Ha lehetne egy olyan módszer, amivel homoszexuálisból heteroszexuális, vagy biszexuális legyek, akkor megköszönném.


2015. dec. 4. 22:48
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Kérem, hogy ezt ne találja senki viccesnek, mert ezt nem abba a kategóriába raktam. Már az öngyilkossági kísérletek mászkálnak a fejemben emiatt.
2015. dec. 4. 22:49
 2/20 anonim válasza:
100%
ne szimulálj. add önmagad , vállald fel. olyan nincs , hogy homoszexuálisból biszex vagy hetero. amúgy ha meg próbálnál hetero lenni akkor se menne csak az idegeid készülnének ki. én biszex vagyok és elfogadom.
2015. dec. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell szimulálj? Ne parázz ilyen dolgokon!


Nincs semmi módszer, hogy a szexuális orientációdat befolyásold. Persze idővel változhat, de te ennek érdekében kb. semmit se tehetsz. Ha többet beszélsz a lányokkal, esetleg eggyel le is feküdnél esetleg változna a helyzet biszex felé, de nem biztos.


Szerintem fogadd el magad, homoszexuálisnak lenni se olyan rossz. Próbálj ismerkedni meleg fiúkkal, oldalakon, akár itt, vagy esetleg szemelj ki magadnak egy fiút akiben látsz kicsi hajlamot a biszexualitás felé, és próbálj legjobb barát viszonyba kerülni, majd pedig jönnek magától a dolgok, és lehet végül együtt lesztek :)


Az öngyilkosságot meg felejtsd el. Nem a szex és párkapcsolatok körül forog a világ. Ha nem tudod elfogadni magad keress fel egy pszichológust, ő segít ebben, és időközben az is lehet rájössz hogy a lányokhoz is vonzódsz. Komoly lelki problémákra is fény derülhet!

2015. dec. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nem, én nem fogadom fel, mert az iskolában cikizni akarnak. De már mostanában egyre kevesebbet érdekel, hogy mennyit szimulálok. A pszichológus jó ötlet, de a szüleim sem tudnak a homoszexuálitásomról.


Most mindig inkább lányokkal találom meg a közös hangulatot. Az nem tudom, hogy javíthat-e a szexuális skálán.


Sajnos már olyan mélyre süllyedtem, hogy már 6 osztály társam kiszemelt személy. + 1 külföldi strandon egy ismeretlen, magyarul nem beszélő fiúval fajult dolgok történtek. Szerintem nem sok esélye van, hogy legalább biszexuális legyek.

2015. dec. 4. 23:27
 5/20 A kérdező kommentje:
Már feküdtem le lánnyal is, de nem változott akkor semmi. Szimuláció megint. :/
2015. dec. 4. 23:30
 6/20 anonim ***** válasza:

Nagyobb probléma , hogy buta vagy. Ha meleg vagy akkor az vagy.

Mit kell ezen szimulálni? Ha anyira félsz hogy cikiznek akkor suliba ne mozdulj rá a fiúkra.... Én biszex vagyok...tudják is róllam...kutyát nem érdekli.

2015. dec. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

figy én heteró vagyok de van egy-két biszex nagyon jó barátom ,van homokos barátom is és felvállalja mindegyik mert NEM SZÉGYEN!!!!

Max azért cikizhetnek az iskolában mert lúzer sötét szarok...mert általában a homokosak adnak rendesen magukra és sokkal jobban bejönnek a lányoknak max ezért fognak basztatni ..de ez nem a te szégyened az ő szegénységi bizonyitványuk h hogy állnak ember társaikhoz...ne szégyeld...nem kell kikürtölnöd a világnak de ne szégyeld!!

2015. dec. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%
Ez megint vmi trollkérdés?...
2015. dec. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Most akkor te voltál fiúval is lánnyal is?


Ha a not nem elvezted csak a fiút akkor nem tudsz hetero lenni


Baratom meleg es boldogabb párkapcsolatban el mint en a csajommal. Ráadásul beszéltünk egyszer náluk nem ez a kegyetlen hülye aktív passzív gyökerseg van hanem ha szex mind ketten mind ketto szerepe vannak es hidd el mindenbe boldogok konyhaba mind ketto nő a kertben mind ketto férfi

2015. dec. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Előre tisztázzuk le hogy az öngyilkosságot felejtsd el!!

Ha mi itt nem tudnánk segíteni, tényleg menj el egy pszihológushoz, de ne azért hogy ő megváltoztasson -nem hiszem hogy ez lenne célja- hanem azért hogy segítsen neked elfogadni magadat! Vagy akár menj egyszer ki a pride-ra, ott nem valószínű hogy bárki is felismerne viszont ez egy hatalmas lépés lenne számodra hogy elfogadd magad! És, ha van esetleg egy legjobb barátod, sztem mondd el neki-de csak ha tényleg a legjobb barátod, akiről TUDOD biztosra hogy nem fogja szétkürtölni mindenkinek-hapedig ez megvolt, akkor már sokkal simábban menni fog az elfogadás :) A szüleidről pedig nem tudok sokat -ha elfogadók- elmondatod nekik -ha nem annyira akkor viszont- várj addig amíg el tudod magad látni, tehát ha lesz egy jó állásod vagy esetleg egy párod -aki tényleg a párod, szereted és ő viszonozza- akkor még hozzá is költözhetsz ha van neki lakása/háza. Az elfogadás sok embernek nehéz, de hidd el, homoszexuálisként is élhersz boldog életet, ehhez az élethez az első lépés hogy TE elfogadd önmagad... Ha TE elfogadod magad, akkor már szinte le van tudva a jövőd, utána már csak azokra a dolgokra kell koncentrálnod mint egy hetero vagy bi embernek :) Ha pedig szeretnél még beszélgetni, mert vannak még kérdéseid ezzel kapcsolatban, nyugodtan írj nekem!! És ha még valakinek nem sikerül elfogadni magát, az is írhat nyugodtan ;)

Ui.: a cikizéstől pedig ne félj, ha akár csak egy ember is van az oszályodba aki elfogad -pl az IGAZI legjobb barátod- már nem leszel egyedül. Hapedig cikiznének, ne foglalkozz velük, koncentrálj a számodra fontos emberekre-barátaidra, szüleidre, de a suliban inkább barátokra ;) - és a tanulásra, hadd mondja a sok hülye amit akar!! Ő bajuk hogy leragatak egy olyan értelmiségi szinten, ahol nem képesek elfogadni egy embert egy olyan dologért amiről nem tehet.. De tényleg ne akarj változtatni! A saját észrevételem alapján, ha megtalálod az igazit, nem fog más kelleni csak Ő

;) Sok boldogságot!!!!! :)

2015. dec. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!