Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tudnátok segíteni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok. Homoszexuális.

A lányok iránti érzelmeimet szimulálom. Ha valamelyik lány hátsó részét fogom, nem áll fel. Csak szimulálom, hogy jó érzés. De ha már egy fiú hátsó részéhez egy ujjam is ér, áll.


Ebbe a szimulálásba bele őrülök. Felvenni magamra nem tudom.


Ha lehetne egy olyan módszer, amivel homoszexuálisból heteroszexuális, vagy biszexuális legyek, akkor megköszönném.


2015. dec. 4. 22:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nkd ez jo, hogy megjatszod? Ha nem, akkor miert teszed? Nem lenne egyszerűbb önmagadnak lenni? 14/f/m
2015. dec. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én is utáltam egy ideig magamat a homoszexualitásom miatt, de rájöttem, hogy semmi értelme. Fogadd el magad.
2015. dec. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, elgondolkodtam rajta. A szimulálást befejezem, elfogadom magam, de nem fedem fel magam. A legjobb barátomnak elmondom, hátha megérti. De az osztályomba olyan hülyék, hogy azt hiszik, hogy a homoszexuálitás akarat kérdése. De én ezen átláttam. Az osztályomban néhány biszexuális van, de elfogadom őket, nem úgy mint mások. Az lehetséges, hogy évekkel később a hetero felé haladhatok? Vagy a homoszexuálitás örökre szól? Mostanában úszni járunk, az ronthat a helyzeten? Mert a többi fiú mellett lenni, úgy hogy ők meztelenek?
2015. dec. 5. 17:00
 14/20 anonim ***** válasza:
Figyelj semmiképp ne mond el a suliba. Inkább ismerkedj a neten vagy bármi de ne mond el a suliba ott kikészítenek
2015. dec. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Amit te akarsz, az lehetetlen. Kb olyan, mint ha egy ízig-vérgi heteró csajozógépet arra akarnád rávenni, hogy élvezze a homoszexet.

Azon kéne igyekezned, hogy elfogadd magad. Ha folyamatosan másmilyen akarsz lenni, SOHA nem leszel boldog. Lehet, hogy lesz majd barátnőd, lehet, hogy minden undort legyőzve majd szexelni is fogsz nőkkel, de élvezni soha nem fogod, és boldog így soha nem lehetsz. Csak akkor, ha önmagad életét éled. Nem kell a homlokodra írni, hogy meleg vagy, senkinek nem is kell tudni róla, a magánéleted csak rád tartozik. Viszont a magánéletedben vállald fel, hogy ki vagy!

2015. dec. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Jól írják az előttem válaszolók. Öngyilkosság egy marhaság lenne.

Suliba meg fel ne vállald, mert annál rosszabb. Nem írtad hány éves vagy?

Lesz jogosítványod, kis autód, egy használt, tudsz utazni a környékre-60 km körzetbe, tudsz ismerkedni.

Én 34.-vagyok, de én is szimulálom a környezetembe. De tudom élvezni az ismerkedést, megyén belül, kocsi van. Nem szabad elkeseredni.

Haverjaid sem sejtik rólad?

2015. dec. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem nagyon, mert visszafogom magam.
2015. dec. 6. 13:22
 18/20 anonim ***** válasza:
figy ha eléred az egyetemet akkor ott jó lesz még párt is lehet találsz mert egyetemen elfogadottabb mint közép iskolában és persze felvilágosultabb emberek is vannak ott ....várd ki az egyetemet ha addig nem találsz párt ne akarj görcsösen nráfeszülni a dologra..iskolába meg ne mondd el ..nem csak akikészités miatt ...gondold el ha együtt tesiztek és vetköztök egymás elött agyon fognak verni ha megtudják....és mire kikerüólsz gimiböl/ középsuliból idegroncs leszel és tönkre tett....és ugy més z akk egyetemre ami nem jó...szval inkább nem mond el a suliba..majd jön az egyetem ott sokkal jobb lesz :)
2015. dec. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én soha nem szimulálok. Mert utálom. Az a legrosszabb. Meg miért kéne megjátszani magad? Ha valaki a környezetemből nőkről beszél egyszerűen terelem a témát. És eddig nem buktam le. Előbb utóbb azért biztos sejteni fogják, de addig jó
2015. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Helyes, én 34-éves vagyok, így élek, visszafogottan. Amikor annyi idős voltam, mint te, azóta így vagyok.

Senki a környezetedben ne is sejtse...

Én 20-on túl voltam első randimon, kocsival kisváros szélén a táblánál taliztam, nyár elején, aztán az erdő mellé mentünk.

2015. dec. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!