Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ki tud nek segíteni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tud nek segíteni?

Figyelt kérdés
Az van hogy elvesztettem a legfontpsabb embert a vilàgon aki a mindent jelentette a szàmomra. Ezt eggy lànynak köszönhetem. A sràccal minden jó volt akkor amikor kettesben voltunk. Akkor sokat poénkottunk meg ijenek. Sokszor volt hogy kettesben bementünk az apjàhoz (elvàltak a szülei) és ott csak eggy haj szàlra voltunk attól hpgy megtörténnyen az első szex. Ezen kívül még sok alkalom volt.. de nem történt meg eggyszer sem. Mindig vagy ő vagy én de leàltunk de legtöbször én. Nade pszt ez a làny mindig csak a bogarat nyomta a fülembe hogy csak ki hasznàl nem kelkek neki haggyam a büdös picsàba meg ijenek. Én sajnos halgattam raa és meg mondtam a pasinak a magamét... azóta szóba se àll velem. Pedig én még mindig nagyon szeretem!! Abban szeretn a segítségeteket kérni hpgy aggyatok tanàcspt hogy hogyan tudn vissza szerezni vagy legalàbb hogy szóba àjjon velem... nagyon köszönök minden tanàcsot addigis... mit csinàjjak?????
2016. jan. 3. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Elösször is vedd elő a nyelvtan könyvet
2016. jan. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A helyesírásodra nem térek ki, mert az első válaszoló már megírta a tutit... Tanácsot max. annyit tudnék adni, hogy legközelebb ne hagyd, hogy más beleszóljon a te életedbe! Lányokra meg aztán végképp nem érdemes szerelmi ügyek terén hallgatni, mert nagyon sokszor az érzelmeik és az esetleges féltékenységük vezeti őket. Legközelebb légy észnél! Még annyit esetleg megpróbálhatsz ennél a srácnál, hogy elmondod a teljes igazságot neki és megpróbálod valahogy meggyőzni arról, hogy fontos neked, de lehet, hogy ez a hajó már végleg elment...
2016. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A mágyár hejesiráss szabájai :D :D
2016. jan. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne 110%/ban tele helyesirási hibákkal, azt mondanám, hogy az én volt pasim vagy. Mi is ugyanigy egy lány miatt szakitottunk még augusztusban, ugyanez a történet kivéve hogy majdnem megtörtént az első szex, szülők, stb. az a része nálunk nm volt meg. Azóta szeptemberben már kibékültünk, akkor megint egy darabig minden jól ment, aztán megint egy lány miatt, de akkor már én szakitottam vele, amit nem bántam meg. Én sem állok nagyon szóba vele, de ha rám ir, válaszolok tőmondatokban, stb. Nem fogom elfelejteni, hogy nem bizott bennem és akárhogy könyörög, köztünk már nm lesz semmi és ha a te volt barátod is igy látja akkor tényleg nehéz dolgod van. -Nem kérek privátot-
2016. jan. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves utólsó kommentelő. Igen màr ez nàlunk se az első balhé volt. De annàl ki békültünk. De most nemlàtok rà túlsok eséjt. Viszont én mindent elfogok követni hogy vissza szerezzem.. de az van hogy szóba se àll velem semijen szinten.. vagyis néha néha odabök egykét szót de az se túl kedves inkàbb flegma...
2016. jan. 4. 09:43
 6/9 anonim ***** válasza:

írj neki hogy mennyire megbántad amiért nem bztál benne,hogy szereted,sajnálod amit tettél...

írj le neki mindent őszintén ami szívből jön. vagy ha hajlandó veled beszélni akkor mondd el neki.

2016. jan. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezzel csak eggy bajvan kedves kommentelő. Még pedig az hogy letiltot fb-én is meg telefonon is és azóta sajnos nem is tudtam vele beszélni. : ( : (
2016. jan. 4. 19:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Személyesen nem tudod meg keresni? vagy nincs valaki aki átadná neki az üzeneted?
2016. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
Idióta vagy, remélem tanultál az esetből, és legközelebb tisztelni fogod a párodat, és nem hagyod külső befolyás alá helyezni magad!
2016. jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!