Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, tudnátok nekem segíteni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam,hogy a barátaimmal moziba készülünk menni és amíg a többieket vártuk,addig láttam egy idősebb,olyan 25 év körüli srácot,aki rosszul lett az utcán én meg odamentem segíteni és kihívtam a mentőket.Aztán kiderült,hogy,csak a vérnyomása esett és utána már jobban is volt.Ő is moziba jött és arra a filmre amelyikre mi is.Én igyekeztem a figyelmébe kerülni,hogy lásson,akkor mentem popcornt venni,amikor ő is,de amikor összeakadt a tekintetünk,csak mosolygott rám.Utána pedig felébredtem.Hogy lehet ilyet álmodni?Azóta pont ezen a srácon jár az agyam,aki valószínűleg nem is létezik,mert ezt CSAK ÁLMODTAM!Egyébként van barátnőm egy éve.

21/F


2015. szept. 4. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Tehát az a kérdés, hogy meleg vagy-e? Nem, nem vagy az!

Egy álom az csak álom, nem kell neki nagy jelentőséget tulajdonítani.

2015. szept. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
valószínűleg csak szimplán hajlasz rá. nem jó jel, mondhatni intő. azért vigyázz ha meleg nem is vagy, de közel állsz a biszexuálishoz.
2015. szept. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy meleg. ettől még biszex se. én is álmodtam már nem is egyszer lányokkal. mégsem mondanám biszexnek magam, mert amúgy fiúk tetszenek.


22/L

2015. szept. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szoktam megnézni a fiúkat,a lányok tetszenek,csak ezt az álmot nem tudom hová tenni.Az álmomban nagyon tetszett az a srác.
2015. szept. 4. 17:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem kell félned attól, hogy az álom arra utalna, hogy meleg vagy.

Véleményem szerint inkább a szülőkkel való kapcsolatodra utalhat. Valami olyat tudnék elképzelni, hogy inkább anyukáddal vagy jóba, nincs előtted egy követendő férfi példa.

2015. szept. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy álomtól nem leszel meleg elvégre is míg nem jössz rá, hogy álmodsz nem is te irányítod. Olyan mintha egy filmben szerepelnél előre megírt forgatókönyvvel.


18/F/Passzív

2015. szept. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez az álom nem arra utal, hogy meleg vagy biszexuális lennél, és még csak közel sem állsz hozzá, ez arra utalhat amit valaki már megírt előttem, de bármi másra is, lehet ez a srác lesz a te legjobb barátod a közel jövőben, vagy ellenségek lesztek vagy bármi. Általában az álmok ellentéte történik meg (higgy nekem, tudnék mondani egy jó sztorit hasonló dologról)De nézd, lehet, hogy fogsz még ilyet álmodni.. Ha kérdésed van nyugodtan írhatsz, válaszolni fogok...:) 18/F/M.
2015. szept. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt almodtad... Van ilyen 14/f/m
2015. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de szerintem ennek az álomnak abszolút semmi köze a szexuális orientációdhoz. És a szüleiddel való viszonyodhoz sem, mivel nem a szüleiddel mentél el mozizni...


Szvsz ez az álom két dologra utalhat:


1. Szeretnél segíteni másokon, még akkor is ha mások ezt nem feltétlenül igénylik.

(Ezt azért gondolom, mert te jófej voltál és kihívtad a mentőt, de kiderült, hogy nem is volt rá szükség.)


2. Szeretnél új barátokat szerezni.

(Ahelyett, hogy a barátaiddal foglalkoztál volna, akikkel ezt a közös programot csináltátok, ott hagytad őket és elmentél popcornt venni, mert az a másik srác jobban érdekelt, mint ők.)


Persze lehet, hogy tévedek.

2015. szept. 6. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!