Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktiv sracok! Miert vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktiv sracok! Miert vagytok ennyire hidegek? (többi lent)

Figyelt kérdés

ugy ertem .. szerelmet igertek massal meg kefeltek.

ezt miert kell? vagy miert van szükseg egy harmadikra egy parkapcsolatban? kerdeses ha az ember szeret valakit akkor mindenki mas erdektelen?

miert kell az elsö vagy a masodik talalkozason ramaszni a masikra? ( ha a harmadik talin nem dobod be magad akkor mar ritka peldany vagy) huhha!!

megertem hogy ferfiak vagyunk, de attol nem lehet szeretni vagy ilyesmi? esetleg megbecsülni a masikat, es komolyan tartozni valakihez.

sokan azt hiszitek hogy minnel több passzivval kalandoztok annal több tapasztalatotok lesz, es jobbak lesztek az agyban, miert hiszi a többseg ezt? ez a passzivokra is vonatkozik!! ugy ertem ha ket ember idöt ad egymasnak, akkor idöröl idöre ismerik meg egymast ugyan ugy az agyban, fedezik fel magukon es a masikon hogy mi a jo neki es sajat maganak, erre nem gondoltatok? hogy a tapasztalat szerzes legjobb es hatekonyabb mondja talan ez lehet?



2016. márc. 10. 17:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok hideg, szerelmet keresek, de vannak testi igenyeim is. Szerintem regen rossz ha valakivel honapokat kell varnod, hogy szeretkezzetek. Tenyleg turelmes vagyok. Most van aki nagyon tetszik, meg varok ra.


1 alkalmi kalandom volt, ezen kivul tartos kapcsolat csak. Nem csaltam meg soha a parom.

26

2016. márc. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

en nem is azt irtam hogy jatszuk el honapokig az apacat, hanem sokan azt hiszik ha minden nap valaki massal kefelnek akkor lesz tapasztalatuk, es jobbak lesznek.

en azt irtam hogy: egy ember egyel van es nem csak oraig hanem egy bizonyosabb, hosszabb ideig, akkor jobban felfedezik egymast, hogy egymasnak es illetve sajat maguknak mi a jo, a legjobb.

egyertelmü hogy valaki olyannal akivel többször együtt voltal mar, ismered stb. telljesen masabb a szex, mint valaki olyannal akit ma latsz elöször.

melyikböl tudsz tapasztalatot szerezni?! gondolom az ismert szemelytöl, mert ismered nincsenek elötte gatlasaid, stb stb.

2016. márc. 10. 18:32
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Sosem voltam ilyen.ember, aki kapcsolatban félrekefél, sőt, én is gerinctelennek tartom az ilyen egyéneket. Én is kapcsolatot keresek, méghozzá hosszútávra. Kapcsplaton kívül volt talán kettő srác, akikkel összefeküdtem, de velük sem volt semmi több orálnál. Nekem a szexhez kell az az érzelmi plusz, ami csak.egy kapcsolatban van meg.
2016. márc. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Èn azzal kezdenèm, hogy ez az általánosítás règen rossz. Gondolom csalódtál egy Aktív srácban, s ennek szülemènye a kèrdèsed. Másrèszt nem mindenki ilyen. Vannak akik persze erre mennek, legfőkèpp önbizalomhiány miatt. Nap mint nap váltják partnerüket hogy önbizalomhiányukat gyógyítsák, bebizonyítva ezzel, hogy ők jól teljesítenek az ágyban. Ezeknek az embereknek segíteni kell:) De egyáltalán nem minden aktív sráv ilyen!:)
2016. márc. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a szerelmet keresek, de eddig nincs jó tapasztalatom a passzívokkal szóval nem kéne minket általánosítanotok. 16f
2016. márc. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Nem attól link vki, hogy aktív vagy passzív. Hanem attól, hogy ő maga milyen. Én normális srác vagyok, de szeretnék fiatalon élni és élvezni, hogy bejövök másoknak. Élvezni, hogy megkaphatok fiatal vékony fiúkat, akikkel élvezzük az együttlétet. Nem ígérek hűséget soha. Bár a többség 1 max 3 tali után eltűnik sajna:(
2016. márc. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

nem tudo mit higyjek fiuk, talan ti vagytok a kivetelek(?)

szivesen olvasnak egy olyan aktiv velemenyet akiröl beszelek.

2016. márc. 10. 22:24
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kivètelnek neveznèm magunkat:) Inkább Normálisnak:) Sajnálom, hogy ilyen tapasztalataid vannak aktív srácokkal, remèlem kèsőbb rájössz, hogy nem csak ilyenek vannak:)
2016. márc. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

ugyan mar! a nagy atlap ilyen...

hat jo lenne ha valaki ezek ellentetet bizonyitana.

2016. márc. 10. 22:30
 10/16 anonim ***** válasza:
Hidd el, általánosítgatni akkor is nonszesz. Rá fogsz jönni:)
2016. márc. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!