Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk (akik már voltak fiúval)!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk (akik már voltak fiúval)! Amikor együtt vagytok egy fiúval nem "sültök" el gyorsan?

Figyelt kérdés
Még nem voltam fiúval így nem tudom kb. hogy szokott lenni. Attól "félek" hogy majd amikor egy fiúval leszek gyorsan "elsülök" és utána már többször nem tudok elélvezni. Amikor egyedül "játszogatok" akkor elég gyorsan elélvezek (hacsak nem direkt elhúzom), de akkor majd ha egy fiúval leszek akkor is ilyen gyorsan "elsülök" majd vagy tudjuk majd húzni? :)

2016. márc. 2. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha szólsz neki, hogy ügyelni akarsz arra, hogy ne menjetek el hamar, és mindketten odafigyeltek erre, akkor megoldható, hogy a leggyorsabban elélvező sráccal is legalább 20-30 percig lehessen együttlenni. Kommunikálni kell a partnereddel, ebben van a megoldás :)
2016. márc. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
valamikor de, ha annyira felizgat a barátom meg épp olyan állapotban vagyok hogy képtelen vagyok visszatartani, lehiggadni:D de utána mehet tovább vagy kielégítem őt máshogy ha azt kéri. de van hogy egy gyors menetre van idő és elkapjuk egymást. volt olyan is, hogy pár percet csókolóztunk, beraktam neki, löktem kettőt és annyira készvolt hogy egyből eldurrant mint az ágyú:D mondta hogy csináljam tovább és mire én elmentem, akkor ő is mégegyszer. nem kell ettől félni, nem ciki.
2016. márc. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!