Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van, hogy főleg a tini...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy főleg a tini fiúk izgatnak?

Figyelt kérdés
Tehát 20 felett már nem izgi hiába néz ki jól egy srác, valahogy nem találom annyira izgalmasnak, hogy ismerkedjek vele, holott én is huszonéves vagyok. Imádom, hogy a mai tiniknek tapadós nacijuk van, nagyon vékony lábuk, stb. Kár, hogy a tiniknek 20 a határ kb.

2016. jan. 10. 10:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
10-eske, és arra, hogy jól kitágítsák az ánuszrózsád?
2016. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én is így vagyok, nekem is ez a korosztály jön be igazán, illetve még a kora huszasok (22-23-ig). Csak sajnos sokuknak mi már "öregnek" számítunk. Bár én pl. fiatalabbnak nézek ki :)

26/F

2016. jan. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!