Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van, hogy főleg a tini...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy főleg a tini fiúk izgatnak?

Figyelt kérdés
Tehát 20 felett már nem izgi hiába néz ki jól egy srác, valahogy nem találom annyira izgalmasnak, hogy ismerkedjek vele, holott én is huszonéves vagyok. Imádom, hogy a mai tiniknek tapadós nacijuk van, nagyon vékony lábuk, stb. Kár, hogy a tiniknek 20 a határ kb.

2016. jan. 10. 10:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Még ott van bennük valami, ami később eltűnik. Valami lelekesedés, kíváncsiság, stb. A legjobb mikor már látszik, hogy pasis, de mégse az. Tehát teljesen megértelek. Nagyon szeretem én is a tiniket. Csak sajnos linkek. Ha kiverik elmegy a kedvük és a találkának lőttek. A vékonyságukat én is nagyon szeretem, de talán mert én is vékony vagyok.F 25
2016. jan. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Efedofília a jelenség neve.
2016. jan. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt majd legoooglezem mert én is így vagyok vele, hogy a tinik jönnek be.
2016. jan. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár egy igazán nagydarab férfias fiúval még kipróbálnám. Csak azok meg aktívak vagy ha mégse, akkor hasonlót keresnek.
2016. jan. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
ajj már nem igaz, hogy mindig belefutok egy ilyenbe
2016. jan. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
5-ös milyenbe? A kérdéssel van gondod? Csak mert a hisztit sose értem meg, most se. Mi bajod van a kérdéssel? És ha bajod van minek lépsz bele.
2016. jan. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6-os az a baja 5-ösnek, hogy nem vette észre időben a meleg kategóriát. A hisztit én sem értem. :)
2016. jan. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem értik meg egyesek, hogy az efedofília NEM egyenlő a pedofíliával.


Az előbbi a 14-16 évesek iránt érzett vonzalmat jelenti, míg a pedofil a gyerekeket "szereti".

2016. jan. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem is a tinik izgatnak csak,pedig én még csak 21 vagyok,de csak a nálam fiatalabbakat nézem meg.

Ha valaki szeretne beszélgetni egy férfias,aktív huszonéves sráccal nyugodtan írhat.

2016. jan. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert normális ízlésed van.


Olyan tizennégy éves kor körül a legesztétikusabb egy férfi. Utána erősebb, okosabb, önállóbb, gazdagabb lehet, szebb már nehezen. Legfeljebb ha addig súlyosan el volt hízva vagy valamilyen más hasonló jellegű problémája volt, aminek véget vet.


Persze sokan a mennyiséget a minőség elé helyezik és mivel az említett korú srácok kisebb termetűek, az idősebbeket preferálják.

Ők a szerencsések, mivel még 30 évesen is lehet olyan pasijuk, aki számukra álompasinak számít.

2016. jan. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!