Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bi/Meleg tinik, miért csak 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi/Meleg tinik, miért csak 1 alkalomra kerestek?

Figyelt kérdés
Nem lenne jobb, ha egy állandó és fix sráccal lennétek együtt és esetleg mellette találkozni mással? Tegnap írt itt egy fiú. Akinek 20 partnere volt a kiírás szerint. Sok! Én nem értem miért nem maradt egyikkel se meg a dolog. Aztán ahogy beszélgettem itt sokakkal rájöttem, hogy azért mert mindenki csak 1 alkalomra keres vagy komolyra.

2015. dec. 30. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos vagy nem sajnos a mai tinik ilyenek. Tegnap olyan fiúval beszéltem, aki 13 évesen kezdte és most 16 és 100 felett van a srácok száma akivel volt. Egyébként annyiban én se értem, hogy kényelmes tartani egy fix havert erre. Azonban később se jobb. Ez lehet hogy ilyen meleg szokás, mert sajnos a 20-on éves fiúk is ilyenek.
2015. dec. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Az ösztön vagy nem is tudom. Amúgy az tény, hogy a mostani 14-18 év közöttiek közt sokkal több az aki 1-2 találkozót akar max és aztán új farokra vágyik. Ami kicsit érthető, de valóban én se értem, ha valakivel jó valami miért ne lehetne máskor is. Csak hát ugye Pesten elég egyszerű találni valakit. Ha nem bányarém az ember. Azonban az mindig új, az mindig más. Egyébként én is hasonló vagyok, mint te kedves kérdező. Érdekel, hogy milyen lehet mással is, de jó lenne ha lenne egy olyan ember aki fix, akivel tudom csinálni bármikor és nem kell időt és energiát szánni a keresgélésre, mert azért az is melós dolog.


Szóval aki hasonló írhat nyugodtan!

2015. dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Próbálkoztam tartóssal de mindegyik srác kikötötte, hogy ő védekezve szeretne hosszú távon is.


A tartósnak meg az lenne az egyik nagy értelme, hogy mivel nem szexelünk egymáson kívül mással, ezért mondjuk a seggébe élvezhetek komoly kockázat nélkül.


20/F (lehet már nem vagyok tini, de remélem érdekel a válaszom)

2015. dec. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én az vagyok de több alkalomba is bele megyek
2015. dec. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
minden masodik nap van egy ilyen kerdes..
2015. dec. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lehet félnek hogy ha hosszú távon találkozgatnak egy valakivel akkor többet éreznek majd a másik iránt viszont kapcsolatot meg nem akarnak.
2015. dec. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 1 alkalmast is szívesen vállalnék egy tinivel !!!

25F

2015. dec. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt én is észre vettem. Azonban egy fiatal tini srácot én is szívesen dugnék:) 25 vagyok én is.
2016. jan. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!