Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A meleg és bi tinik nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg és bi tinik nagy része miért csak 1 alkalomra keres partnert?

Figyelt kérdés
Mármint értem, hogy izgalmas az új, de az mindig egy csomó idő, stb. Miért nem jó, egy állandó szexpartner? Tehát nem kapcsolat, csak szex.

2015. dec. 26. 01:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert szeretem a változatosságot
2015. dec. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, hisz a 2. vagy 3. talitól szokott igazán jó lenni a szex, mikor már egymásra hangolódnak a párok. Egyébként én is ezzel találkozom. Minden 20 év alatti 1 alkalomra keres és ezt nagy része nem titkolja. A másik része csak később eltűnik így vagy úgy. Divat lett linknek lenni. Bár kezd ez a 20 felettieknél is divat lenni.
2015. dec. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudom alátámasztani ezt a tendenciát, de ha tényleg így van én magamból kiindulva csak annyit tudnék mondani, hogy lehet nem akarnak előre elköteleződni. Ha úgyis kölcsönös a szimpátia, simán kialakulhat több is. De igazából nem vagyok tini, plusz most már én is inkább állandó szexpartnert keresek... 23/f
2015. dec. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én már egy éve tartós partnert keresek. 0 sikerrel... :D én sem értem miért mindenki csak "dugni" akar. Fél órás menet és kész. Ennek mi értelme? Szeretem megadni a módját, addig meg amíg nem találok erre megfelelő embert marad a remenykedés :D


19/F

2015. dec. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt is ész nélkül teszik sokan. :( De reméljük nem bánják majd meg és nem lelketlen emberek lesznek. Amúgy én is ezzel találkozom. Meg a hülyének nézéssel. A sok hazugsággal. Aztán ha rajta kapod őket még te vagy beállítva szemétnek. :( Nem egyszerű sajnos.
2015. dec. 26. 01:15
 6/11 A kérdező kommentje:
De örülök, hogy ennyi hasonló választ kaptam!
2015. dec. 26. 01:15
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt se hagyjuk ki azért, hogy sok már tiniként perverz. Ami szintén fura. Egy csomó mazo hajlamú fiúval beszéltem például. 15-16 évesen már ilyen vágyai vannak. És biztos lesz aki nyitott rá és szerintem nem egészséges egy tini fiúnak ilyet megélni.
2015. dec. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nem mindenki ilyen ;) csak sok mindenkibol kinezik mint pl belolem is pedig sose voltam senkivel..

18/f

2015. dec. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mindegyik partnerem többször dugtam,sőt a mai napig szoktunk sexelni.


Hol egyikkel hol másikkal.

Ha bejövünk egymásnak akkor az a legjobb ha többször csináljuk:D

2015. dec. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Több partnert találni sosem rossz ez igaz. Én is szoktam keresgélni,hiába van állandó szexpartnerem. Tény megbeszélés és (ha jó) egyszeri szex után nem lépek le. A többi egyén függő.
2015. dec. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!