Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A meleg és bi tinik nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg és bi tinik nagy része miért csak 1 alkalomra keres partnert?

Figyelt kérdés
Mármint értem, hogy izgalmas az új, de az mindig egy csomó idő, stb. Miért nem jó, egy állandó szexpartner? Tehát nem kapcsolat, csak szex.

2015. dec. 26. 01:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
54%

Egyszer kerestem tartós partnert és ott hagytam abba, amikor mindegyik jelölt védekezni akart szexnél.


Számomra a tartós partnernek pont az lenne az értelme, hogy csak egymással szexelünk és mondjuk ezért elhagyhatnánk az óvszert anál közben.


De mikor mind a pár srác védekezni akart hosszú távon is, akkor voltam úgy, hogy inkább maradok az alkalmiknál.

2015. dec. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!