Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Pénzügyileg megéri melegnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénzügyileg megéri melegnek lenni?

Figyelt kérdés
Néha észre lehet venni, hogy aki behomárodik, annak hirtelen több pénze lesz, arany telefon, csillogós-flitteres táska, stbstb. Szerintetek jó biznisz a melegség vagy ez csak a csalóka látszat?

#meleg #homoszexualitás #divat #bevétel #pénz #táska #aranyozott nokia #bőrszerkó készlet #ánusz-forint keresztárfolyam
2015. dec. 1. 00:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Én mint meleg és szeretem a kondizást azt mondom, hogy életstílus enklávék lehetnek, innentől kezdve a pénz aligha játszik szerepet.

A pinterestre fel vagyok regisztrálva és jó srácokról szoktam fotókat nézegetni. Többségüknek saját lakása van, van idejük sportolni, dominancia jár nekik a munkahelyen, még ha autója nincs is és hiába csak egy álomképet hajszolok, én is szeretném ugyanezeket megkapni és mivel Magyarországon a csodák földjén lakok, hiába nem korlátoznak a szabad mozgásban, de mihelyt a kapun kiteszem a lábam, máris olyan problémába botlok bele, ami a számításaimat keresztülhúzza. Évekbe telik egy lakásra félretenni, vagy jól fizető munka mellett a kocsiba benzint fizetni, hogy megérje ingázni a munkahely és a lakás között. Nehogy valami simán menjen...

2015. dec. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 ftf1983 ***** válasza:
100%

Az egy téves elgondolás, hogy a melegek jobb egzisztenciával bírnak, mint a heterók. A melegek és a heterók között is vannak gazdagabbak és szegényebbek. Nekem ugye nagyon sok meleg ismerősöm van és a különféle közösségi oldalakon a pénzesebbek posztolnak állandóan képeket, hogy hol vannak, mit vásároltak, hol esznek, stb. Persze ebben erősen szerepe van a magamutogatásnak, a kérkedésnek is. De azért van olyan is, aki posztolja, hogy mennyire menő és mindenki azt hiszi mennyi pénze van, de közben meg majdnem hogy éhezik és havi 100 ezret keres. Az amerikai tanulmányról én is olvastam. Abban az is volt, hogy a melegek idősebb korukban is többet utaznak, mint a heterók, hiszen nincs gyerek és megtehetik, hogy utazgassanak vagy többet költsenek magukra. De azért több melegek is ismerek, aki támogatja a szüleit, testvéreit tehát nem csak magára költ.

De ebben a dologban is igaz a mondás, hogy a látszat néha csal, az ájfon, Zara ruha és társai birtoklása még nem bizonyítja, hogy valóban pénzes az illető.

2015. dec. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
igen. nem kell áfa nélkül veszem a cuccokat.
2015. dec. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Behomárodik.

Ezt nem értem...

De az valóban létezik, hogy nagyon sok igen fiatal és gyönyörű fiú, főleg az USA-ban, London-ban kitartatja magát.

Több milliót lehet keresni a kinézetével ha modell.

A modellek többsége, kihasználja a lehetőségeit.

Azért olyan nincs, hogy valaki 3 napot LA-ben van, aztán 5 napot a Maldív szigetek legdrágább resortjában napi 2000$, és utána már röpül is Párizsba onnan meg vissza Vegasba természtesen egy 50millió dolláros magángép fedélzetén...

Aztán azokat a hatalmas orgiákat, ahol nála 50 évvel idősebb fószereknek állítgatja fel a szájával, azt nem teszik fel az Instára...

meghogy milyen kinézetű pasasok rakják őt szendvicsbe a sok pénzért...

Ajánlom Steve Chevrin instafotóit főleg a legelsőt, amin egy torony $$$ áll...

Lőn világosság....

2016. febr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Az USA-ban sincs kolbászból a kerítés, de a fizetések magasabb.

Nagyon sok meleg a divatiparban, a filmszakmában dolgozik ahol magasabbak a jövedelmek mint az átlag amcsi jövedelem.

De azt így nem lehet ráhúzni az amcsi melegekre hogy hű de jómódúak.

Pláne hogy Amerikában még a laptopja is hitelre van 'megvéve"

Mo-n nem tudom mi a helyzet.

2016. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
19%
Kapják a pénzt a bebuzulásért a Soros Alapítványtól, talicskával öntik a nyakukba a zsét cserébe azért, mert a perverz ocsmányságaikkal telibe bomlasztják a tiszta magyar erkölcsöt és a nemzetet! Naná, hogy jól megélnek a homárkodásból! A tökös heteró magyar gyerekek meg közben éheznek, és rabszolgaként robotolnak a narancsföldeken...
2016. febr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Ha bebuzulsz és hagyod hogy dugják a lukadat pénzért akkor simán lesz arany telefonod, csillogós-flitteres táskád, stb.

De önmagában attól hogy a f@st szereted még nem lesz több pénzed, sőt még lehet hogy a munkahelyedről is kirúgnak ha homofób a főnököd.

2016. febr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

A melegek általában tanultabb, iskolázottabb emberek, mint a heterók. Persze ez nem mindenkire igaz, de míg egy heteró fiatalkorában elmehet csavarogni, nyíltan barátnőt tarthat stb, addig egy meleg számára egyetlen menekülési lehetőség van: a tanulás. Persze a mai gyerekeknél már nem biztos hogy így van az internet miatt, de még az én korosztályomnál (30 éves vagyok) így volt. Az én kamaszkoromban még nem volt elterjedt az internet, vidéken élve pedig eléggé magambafordultam, így egyetlen menekülési lehetőségem a tanulás volt.

A magasabb iskolai végzettség mellett valóban a gyerekek hiánya is hozzájárul a jobb anyagi helyzethez, de ismét mondom, hogy ezek csak általánosítások, vannak kivételek mindkét oldalon.

2016. febr. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
78%
Ez micsoda hülye kérdés... Ennek semmi köze a bizniszhez, egyszerűen a férfiak általában jobban bánnak az anyagiakkal. Szerintem melegként több pénz marad az ember zsebében, mintha egy költekező barátnője/családja van. Persze ha nem az a folyton a ZARA-ban lógós fajta meleg valaki...
2016. febr. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Itt Londonban ahol a pasimmal élek- én magyar, ő nem- a Zara az alja" kategória a divat világában.

Azt nem tudom, hogy sok meleg arc járkál e pl a Burberry-nél amikor én ott voltam csak kínai vevők voltak..

De azt látom, hogy a meleg nagyon jól öltözettek ha pl a belvárosi régiókat nézem, vagy a drága éttermeket, bárokat.

De ugyanannyi nagyon szegény meleg van, mint jómódú.

De szerintem is hülye kérdés, mert amennyibe egy Burberry kabát kerül- 2000 euro- annyiból Mo-n egy évig etetnek egy gyerekeket.

Nem feltétlenül az a gazdag, aki csak luxusruhákban jár.

Szerintem az ilyen emberek hó végére le is nullázzák magukat.

Aki igazán gazdag az nem mutogatja.

2016. febr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!