Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Pénzügyileg megéri melegnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénzügyileg megéri melegnek lenni?

Figyelt kérdés
Néha észre lehet venni, hogy aki behomárodik, annak hirtelen több pénze lesz, arany telefon, csillogós-flitteres táska, stbstb. Szerintetek jó biznisz a melegség vagy ez csak a csalóka látszat?

#meleg #homoszexualitás #divat #bevétel #pénz #táska #aranyozott nokia #bőrszerkó készlet #ánusz-forint keresztárfolyam
2015. dec. 1. 00:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
hát ez kamu..én meleg vagyok, de most mint hétköznapi ember miért lenne hirtelen sok pénzem? a jövedelmemnek mi köze lenne a nemi identitásomhoz?
2015. dec. 1. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Egy amerikai felmérés szerint (tehát az USA-ra érvényes) a melegek az átlagosnál jobb anyagi körülmények között élnek.


Ennek két fő oka van, az első, hogy többségükben az átlagnál magasabban képzettek, jobban koncentrálhatnak a karrierjükre, másrészt pedig mivel nincs gyerek, így egy komoly kiadási forrás kiesik, amit másra fordíthatnak, így aztán nagyon jó piacot jelentenek a luxus termékek, vagy az autó gyártók számára.


Ez persze csak statisztika, az USA-ban sem kő gazdag minden homoszexuális.

2015. dec. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Mi köze van a szexuális beállítódásnak az anyagi háttérhez? "Néha észre lehet venni", ezek szerint láttál valamit, amihez társítottál egy nonszensz képzetet.
2015. dec. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Gyerek(ek) hianya miatt elnek jobban. A kis verszivok rohadt sok penzbe vannak.
2015. dec. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
13%
Ez hulyeség. A gyerekekre több állami támogatást kapnak, mint amut ráköltenek. Bizonyos népek a családi pótlékból élnek.
2015. dec. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
4%
6os te raszista g*ci!!!!4
2015. dec. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
persze, mert nincs barátnőjük akit el kell tartani :D
2015. dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
6#. Azt gondolod, hogy az a havi 13.700ft( Ami már emelt) családi, az elég egy gyerekre havonta? Más segítség pedig ritka, egyszeri alkalom, mint az iskola kezdés, de akkor se adnak annyit, inkább kiegészítés képen jó, szerintem gondold át még egyszer amit írtál.
2015. dec. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Lol... ez a kérdés nagyjából egy kategóriába sorolható a "ha vegetáriánus vagyok, akkor meleg is vagyok?" és társai kérdésekkel :D
2015. dec. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
8%
Három gyereknél ötven a családi, teljes adómentesség, ami a férfinél kilencvenet jelent, a nőnél ötvenet, szocpol milliók.
2015. dec. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!