Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk! Szerintetek is gáz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek is gáz melegnek, biszexnek lenni ez miatt?

Figyelt kérdés

Egy csomó szerencsétlen és eléggé idiótán, sőt irritálóan kinéző és viselkedő meleg/biszex van. Éppen most léptem be fb-n ilyen jellegű csoportokba, és csak ezeket a defektes típusú melegeket tapasztaltam.


És ez elég gáz, mivel én normálisnak tartom magam, és nem szeretnék az ilyen melegek közé tartozni.


2015. aug. 7. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem gáz, pont úgy vannak gáz melegek, mint ahogy gáz heterok. .
2015. aug. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Ebből a szempontból mindenki normálisnak tartsa magát, csak nem mindenki nézi le a másikat.

Na ugye, hogy a melegek között is vannak elitista, egoista, tajparaszt barmok, kedves liberális heterofób mentálnácik XD

2015. aug. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem melegnek lenni attól gáz, hogy sok meleg reklámozza magát. (remek példa erre a melegfelvonulás)
2015. aug. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Ha irritálnak, kerüld el őket, hol itt a probléma?
2015. aug. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

A legtöbb hetero ugyanolyan rossz. Biztos lesz valaki aki megfelel neked és utána nem kell foglalkoznod a többivel, röhögj egy jót rajtuk :D


MÁSRÉSZRŐL, ennek a temérdek homofóbnak miért van arra ideje, hogy a GYK homoszexuális témában szereplő kérdéseit böngéssze??


Kérdező, kérlek ne hallgass a barmokra. Soha.

A felvonulások kellenek ameddig olyan emberek vannak akik undorodnak a gondolattól, hogy két férfi kapcsolatban legyen egy filmben. Mármint a Homoszexuális egyedeknek minden második filmben végig kell nézni ahogy csókolózik egy férfi egy nővel... ők nem panaszkodnak, hogy húúú de gusztustalan. Ők keményebbek annál, hogy ilyen apróságon fenn akadjanak!

2015. aug. 8. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!