Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az öcsém meleg? Nagyon aggódom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az öcsém meleg? Nagyon aggódom. Lány barátai vannak és kitárgyalják az osztálytársaikat akik fiúk. Hello kitty-ket gyüjt.13 éves.19f

Figyelt kérdés

Én egy normális ember vagyok. nagyon aggódom a testvérem miatt. nem tudom mit kéne tennem. lehet ha még időben tesznek valamit a szüleink akkor még megállítható a folyamat? el kéne mondanom?



multkor hallgatóztam a szobája elött amikor a barátai akik mind lányok átjöttek. megijedtem. arról beszéltek a lánbyok hogy ez meg az a fiú mennyire cuki meg ilyenek. mire az öcsém is beszállt és elmondta hogy szerinte meg ez meg az a fiú annyira aranyos... cuki :S borzalmasan érzem magam. alig tudok a szemébe nézni. nagyon jó volt a viszonyunk de most nagyon meginogtam. félek mi lesz vele.


ha csak azt csinálná mint én hogy elolvasna néhány yaoi-t poénból az még oké lenne. semmi bajom a melegekkel, komolyan. de azért nem lenne ez jó. nagyon nem. szeretném ha minden rendben lenne.


19f



2015. nov. 20. 17:25
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb 1 éve mondta el a bátyám hogy bisex.Első hallásra döbbenetes volt Elég fura volt megérteni hogy a csajozógép tesóm néha napján fiúkkal "dug". :D Mert hogy dug szóval..


De aztán rájöttem hogy ettől még ugyanúgy a tesóm,és ugyanúgy a legjobb barátom és ugyanúgy kihúz majd a szarból ahogy eddig is :D


Eléggé idegen volt számomra a dolog,de nem ítéltem el.Egyszer részegen véletlen elszólta magát hogy van egy-két csapattársam akivel már sexelt...WTF??? :D


Azóta úgy vagyok ezzel, hogy ugyanolyan emberek csak éppen egy kis plusz vonzalom van :D


És persze diszkrét módon még mindig nem tudom hogy melyik haverom bisex:DDDD

2015. nov. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim válasza:
44%
Nézess vele hentait hátha megváltozik a véleménye. :D
2015. nov. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%
Visszatérve a yaoira...amikor még neked is tetszett/akár most is egy mangában szereplő aranyos, lányos fiúval sem tudnál elképzelni semmit?
2015. nov. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
a yaoi csak egy fantázia. nincs sok köze a valósághoz. eléggé torzított rajzok. nem lehet azt mondani hogy eltudnék mivel olyan fiú nem létezik.
2015. nov. 26. 19:12
 45/47 anonim ***** válasza:
100%
Tisztában vagyok a yaoi jelentésével és hidd el egy-kettő azért akad.
2015. nov. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:
100%

Ha a testvére vagy akkor szerintem inkább azzal kéne foglalkoznod ,hogy boldog legyen a bőrében. Akár meleg akár nem


U.I. Nekem a testvéreim tökéletesen fogadták a coming outomat. Neked is így kéne tened. (szerintem)

2020. okt. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%
5 éve volt, azóta talán már férjhez is ment :)
2020. okt. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!