Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az öcsém meleg? Nagyon aggódom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az öcsém meleg? Nagyon aggódom. Lány barátai vannak és kitárgyalják az osztálytársaikat akik fiúk. Hello kitty-ket gyüjt.13 éves.19f

Figyelt kérdés

Én egy normális ember vagyok. nagyon aggódom a testvérem miatt. nem tudom mit kéne tennem. lehet ha még időben tesznek valamit a szüleink akkor még megállítható a folyamat? el kéne mondanom?



multkor hallgatóztam a szobája elött amikor a barátai akik mind lányok átjöttek. megijedtem. arról beszéltek a lánbyok hogy ez meg az a fiú mennyire cuki meg ilyenek. mire az öcsém is beszállt és elmondta hogy szerinte meg ez meg az a fiú annyira aranyos... cuki :S borzalmasan érzem magam. alig tudok a szemébe nézni. nagyon jó volt a viszonyunk de most nagyon meginogtam. félek mi lesz vele.


ha csak azt csinálná mint én hogy elolvasna néhány yaoi-t poénból az még oké lenne. semmi bajom a melegekkel, komolyan. de azért nem lenne ez jó. nagyon nem. szeretném ha minden rendben lenne.


19f



2015. nov. 20. 17:25
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
valószínű
2015. nov. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
97%
Lehet. És akkor? Az a dolgod, hogy szeres és megvédd!
2015. nov. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
88%
Nem tehetsz ellene semmit. Ez nem egy "megállítható folyamat". Vagy annak született, vagy nem. Esetleg biszex. De ez ellen senki nem tehet semmit.
2015. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne szólj a szüleidnek, mert azzal csak nagyobb kárt fogsz okozni neki hidd el..te normális vagy? ő nem az talán? a melegek is normálisak, és a melegség is normális, csak egy kisebbségről van szó..szóba hozhatod neki a dolgot, de csak óvatosan.

Nem értem ha elmondanád a szüleidnek, akkor mégis hogyan akarnád megoldani ezt a dolgot? legfőképpen azért mert ez nem egy folyamat..a szüleidnek hadd mondja majd el ő, ne te, mert hidd el nekem sokkal n agyobb esély van akkor arra hogy nem sül ki belőle jó.. nincs miért aggódnod érte, max a fiúk tetszenek neki ennyi..;) beszéld meg vele ha gondolod, DE ne tégy olyant ami szerinted rossz hatással lenne rá, mert ki tudja mi lesz belőle.. remélem segítettem valamit :)

2015. nov. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
88%

Hagyd békén!!

Az öcséd MELEG!!

Nem megálló folyamat ilyennek született az is marad.

Beszélj vele,de fogadd el ha az.

Mi lenne vele? Remélhetőleg lesz pasija és boldog párkapcsolatban fog élni.

Egyébként sem a te dolgod az öcséd szerelmi élete..


"Igen, meleg vagyok. Emészd meg"

/Adam Lambert/

2015. nov. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
9%
A melegséggel nem születni lehet. Ez az agyban lejátszódó folyamatok összegsége... Ami érinti az emlékeket, multunkat, tapasztalatainkat... Ezért vonzódik valaki valamihez. Ugyan nem harcolni kell ellene, de na... A lényeg, hogy mindenki maga választja meg, hogy neki mi a "jó". Ami jó dolog... De az emberek többsége undorodik a gondolattol, hogy egy vele 1-nemű (ez főleg a férfiakra vonatkozik) szexuális kapcsolatot létesítsen) És ez nem azt jelenti, hogy ők a "rosszak" vagy a másik fél.. Egyszerűen senki nem szabhatja meg a másiknak, hogy mit szeressen, mit utáljon... Persze másokra mindkét félnek tekintettel kell lennie.
2015. nov. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%

amit leírtál, azok alapján igen, elképzelhető. Látatlanban nem mondanék biztosra semmit. De abban az esetben, ha meleg, akkor a legjobb amit tehetsz az, ha nagyon gyökeresen megváltoztatotd a hozzáállásod, ha azt akarod, hogy jóban legyetek. A melegség nem betegség, nem abnormális. Utána lehet nézni,nem tehet róla senki, hogy melyik nemhez vonzódik. Sajnos a társadalmunk hiányossága, hogy nem tudta még levetkőzni azt a belénk rögzült hülyeséget, hogy ez bűn, meg betegség, stb. Nyilván nem ilyen egszerű, hogy megszületik, és na, akkor ő meleg lesz. EGy nagyon komplex, multifaktoriális tulajdonság a szexuális orientáció kialakulása. Ennek vannak bizonyos veleszületett hajlamosító tényezői. (Ezt ikerkutatásokkal bizonyították). Ezen kívül egy csomó egyéb környezeti faktor is szerepet játszik az alakulásában, de egy biztos: nem választás kérdése. A szexuális orientáció Epstein és Kingsley szexuálpszichológusok szerint sokkal inkább egy skálán írható le, mint végletesen. Vagyis, a legtöbb emberben van valamennyi vonzódás a saját neme felé. (Ezt én is alá tudom támasztani, heteró nőként).


"semmi bajom a melegekkel, komolyan. de azért nem lenne ez jó. nagyon nem. szeretném ha minden rendben lenne. "

nem érzed az ellentmondást? Ha nem lenne semmi bajod, akkor nem aggódnál, hanem tudnád, hogy akkor lesz minden rendben, ha az öcséd boldog lesz. Úgy, ahogyan neki jó. Én inkább azért izgulnék a helyedben, hogy vajon van-e olyan jó kapcsolatunk, hogy elmondja őszintén? Mert arra lehet a legnagyobb szüksége, hogy támogasd őt.

2015. nov. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodj meg!:) nincsen ezzel semmi gond,ha nagyon aggaszt,kérdezd meg,hogy tetszik-e neki valamilyen lány? Akár osztályból,vagy akárhonnan. Benne van a pakliban,hogy meleg,de ezek közül az a legnyilvánvalóbb,hogy ő is azt mondja néhány fiúra,hogy cuki stb. De fogadd el,szeresd,nem tehetsz ellene semmit. Szervezzetek közös fiús programokat. Szüleidnek pedig NE szólj,csak fájna neki,ha a szüleitől visszahallaná!
2015. nov. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
68%

13 éves és a barátai lányok?

És ők nem látják hogy meleg?

A fiú osztálytársai nem cikizik?

Ilyen korban ez könnyen előjön,

és ha Te észrevetted, ők is símán.

2015. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 vorarlberna ***** válasza:
69%
Ha egy suliba jártok még, figyelj oda rá, hagy hogy szabad legyen, de ha kell legyél a testvére, védd meg, vigasztald vegyél neki gumit. Járj utána a témának, aztán dönts...
2015. nov. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!