Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van a sulimban egy srác, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a sulimban egy srác, aki tetszik. Velem egy idős és tudom róla, hogy bi, de még egy szót sem váltottam vele. Hogy kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Alig tudok róla valamit, egyet tudok, hogy ő is színjátszózik, mint én, meg szerintem szeret zenét hallgatni de ez csak tipp :D szóval elég félénk típus vagyok ismerkedés terén, de mindenképp személyesen szeretném legalább csak megszólítani (mert Facebook-beszélgetés ellenes vagyok) csak nem tudom mivel, és félek hogy besülök vagy valami :D Szóval esetleg hasonló régebbi élményeket vagy tanácsokat örömmel fogadok :D

2015. nov. 19. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A sulimban van egy srác, velem egy idős...ráírtam facebook-on, mert mindig volt vmi haverja, akivel beszélgetett. A lényeg, h volt közös téma pl Gaga, ruhák, divat stb, majd azt mondta, h ő hetero. Nem értem, mert nem úgy néz rám, mint akit hidegen hagynék, de mindegy. Személyesen csak szia volt és kb ennyi. Nem tudom, h mi van, de az biztos, h ha lenne bátorságom megszólítani, akk tudnám, h mi a szitu. Testbeszéd stb(lehet attól félt, h megmutatom másnak az üzenetet vagy hasonló). Szóval szóban beszélj vele. Kezdd el mondjuk vmi olyannal, h mizu vagy van e zsepije stb, és ha nem is beszéltek sokat, akk is látod, h hogyan áll hozzád(esetleg rendes vagy bunkó). Utána már köszönj neki mindig, h észrevegyen és ezután kicsit könnyebb megtörni a jeget. Én a köszönésnél tartok mert egy gyáva izé vagyok, de ha neked jobban megy, akk esetleg megírhatod, h mi történt.:)
2015. nov. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem így elsőre a könyvtár ugrott be, szóval, hogy az iskola könyvtárban például, ha meglátod, hogy üldögél, vagy előbb megy színjátszóra,( ha van) a kávéautomatánál álldogál, szóval, ha valami ilyesmi helyen van egyedül, akkor "arrasétálhatnál", és valamilyen átlagos beszélgetést kezdeményezhetsz:D

Mondjuk...

'Szia, te is színjátszós vagy, ugye?' (Persze, ez csak akkor nem hangzik idétlenül, és csakis akkor, ha nem 3 ember jár színjátszózni :D)-Szerintem ezzel egy beszélgetést lehet kezdeményezni...vagy mondhatnád, hogy láttad már (sokszor?) zenét hallgatni, és kíváncsi vagy, mit hallgat...

Szóval, lehetőségeid vannak bőven:D

Sok szerencsét :D

2015. nov. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod hogy bi ha meg sosem beszéltél vele?
2015. nov. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

amikor nekem tetszett egy srác a suliban (fősuli volt már), akkor egyik közös óránk után mentem oda hozzá és megkérdeztem lenne-e kedve ismerkedni. tudtam h meleg. semmi extrát nem mondtam, csak ennyit. gondolom, akkor neki is leesett, hogy meleg vagy és úgy akarok ismerkedni:D



22F

2015. nov. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3#: köztudott a suliban... köszönöm a válaszokat, igyekszem :)
2015. nov. 20. 08:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
csak nem rólam van szó?:o 16f
2015. nov. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
b*zdmeg... reméltem hogy rólam van szó :(((
2015. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:D én is örülnék, ha felismerném magam egy ilyen kérdésbe de az illető nem hiszem, hogy ilyen oldalakra járkál, bár kitudja :P Egyébként 18 éves...
2015. nov. 22. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!