Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az öcsém meleg? Nagyon aggódom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az öcsém meleg? Nagyon aggódom. Lány barátai vannak és kitárgyalják az osztálytársaikat akik fiúk. Hello kitty-ket gyüjt.13 éves.19f

Figyelt kérdés

Én egy normális ember vagyok. nagyon aggódom a testvérem miatt. nem tudom mit kéne tennem. lehet ha még időben tesznek valamit a szüleink akkor még megállítható a folyamat? el kéne mondanom?



multkor hallgatóztam a szobája elött amikor a barátai akik mind lányok átjöttek. megijedtem. arról beszéltek a lánbyok hogy ez meg az a fiú mennyire cuki meg ilyenek. mire az öcsém is beszállt és elmondta hogy szerinte meg ez meg az a fiú annyira aranyos... cuki :S borzalmasan érzem magam. alig tudok a szemébe nézni. nagyon jó volt a viszonyunk de most nagyon meginogtam. félek mi lesz vele.


ha csak azt csinálná mint én hogy elolvasna néhány yaoi-t poénból az még oké lenne. semmi bajom a melegekkel, komolyan. de azért nem lenne ez jó. nagyon nem. szeretném ha minden rendben lenne.


19f



2015. nov. 20. 17:25
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%
Miért fáj az neked ha az öcséd a faxt, férfiakat szereti és nem a nőket? belehalsz? nem.
2015. nov. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%
Azt remélem tudod, hogy ezzel a "próbálunk neki csajt szerezni" témával semmit nem oldotok meg, csupán egy plusz lelki válságot okoztok neki, hiszen még ő maga is hisz a "változásban" (ahogy én is hittem anno). De ezzel csak fölösleges köröket futottok végig, aminek semmi értelme, csupán elvesztek néhány hónapot, esetleg évet az öcséd életéből.
2015. nov. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
100%

Szia/Sziasztok!

15 éves fiú vagyok, meleg. tavaly kb. ilyenkor rólam is kiderült a szüleim előtt, hogy meleg vagyok. Ők is ugyanezt mondták mint te: találjak egy lány barátnőt, meg először próbáljam ki lánnyal. Bennem ez hatalmas nagy frusztrációt, terhet keltett, elmondani nem tudom. Nem értettem, hogy miért nem jó, ha az vagyok aki. Nem az volt a vágyam hogy egy gay pride-on sétáló rózsaszín transzi legyek. Nagyon rossz érzés volt, hogy a szüleim ha nem is mondták ki, de ezzel azt jelezték, hogy oké hogy ez van, de ők mégsem fogadnak el. Tudom hogy nem rossz szándékból csinálták, de bennem depressziót, lelki terhet keltett, amiből nagyjából már sikerült kijönnöm. Én nem ismerem az öcsédet és egyébként is minden ember különböző, máshogy reagál, dolgozza fel a dolgokat, de kérlek ne erőltessétek rá. Higyjétek el, hogyha ő mégsem meleg(amire a leírtak alapján kevés az esély), akkor arra rá fog jönni maga is és elkezd lányokkal ismerkedni. De ennek nem arról kéne szólnia, hogy a családtagoknak, rokonoknak mi kényelmes, mi vállalható és számukra mi az etalon, hanem arról hogy mindenki legyen önmaga. Ezt abszolút nem azért írtam, mert meg akarom változtatni a véleményed, hiszen a leírás alapján valószínűleg tényleg el fogod fogadni a szitut, ha úgy alakul, de pl. nekem nagyon kényelmetlen volt lánnyal járnom, erőltetésből, vonzalom nélkül. Písz! A legjobbakat.

2015. nov. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
tudod mit utolsó? meggyőztél. ebbe így sosem gondoltam bele hogy mennyire lehet kellemetlen ez neki ha megpróbál úgy járni valakivel hogy az nem vonzza őt. ha én próbálnék egy dagadt lógómellü néger nővel járni, valszeg én is rosszul érezném magam. ha ezt lehet így összehasonlítani, akkor értem milyen lehet. én már nem vagyok gyerek. de így belegondolva hogy elmondod te is mint egy gyerek hogy milyen lehet a veled majdnem egy koru öcsémnek értem nah. szal én is peace. nah szal nem erőltetem. majd beszélek vele újra és megmondom hogy hagyjuk a csajosdit. viszont szerintem a szüleinknek elmondom. szerintem el kell mondanom. neki is így lesz a jobb. nem akarom hogy belekeveredjen valamibe ami megelőzhető lett volna ha szólok....
2015. nov. 21. 20:00
 35/47 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolgot tehetsz: szereted, és elfogadod olyannak amilyen. Ha homo lesz akkor úgy is. Attól még ugyanaz az ember és a testvéred. Ha a fiúk érdeklik erről lenevelni sem tudod, max megnyomorítani az életét. Ettől ő még normális, csak éppen balkezes. (Régen a balkezesség sem volt normális)

Egyébként amiket leírtál attól még nem homo, lehet előbb fog dugni mint te. Hallgatózni meg nem szép dolog!

2015. nov. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%

Az embert serdülő koraban minden érdekli. Ha most is nézegetnél yaoit akkor is lenne barátnőd. Ez nem ezen múlik.

Nekem is van. Max van némi biszex hajlamod. Kérdezd meg tőle melyik lány tetszik neki, melyiket dugná meg. Biztos lehetsz benne hogy fog mondani valakit.

2015. nov. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
42%
13 éves gyerekről azt állítani hogy meleg, nagy bátorság. Nem, még nem meleg. Majd ha fiúkkal szexel, na akkor lesz meleg. És csak fiúkkal.
2015. nov. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%
én a helyedben hagynám hogy ő mondja el
2015. nov. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%
Van ott egy csomó csaj, minek akarsz neki másikat? Szerencsétlen annyira meg akar felelni neked, hogy még ebbe a vakrandiba is belemegy! Mit vársz ettől? Majd hírtelen megtetszenek neki a lányok és "normális" lesz mint te?
2015. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%
Na látom végre megértetted. De NE szólj a szülőknek, ez az ő dolga, neki kell meglépni, nem neked. És majd megteszi amikor ő akarja.
2015. nov. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!