Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan meleg srác (rajtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan meleg srác (rajtam kívül) aki homoszexualitása miatt idegösszeomlást kapott?

Figyelt kérdés

Sajnos nem viccelek!

Vidéki, közel 22 esztendős srác vagyok.

Lényegében igen. azért jutottam ebbe az állapotba mert az öregem (nagyapám is lehetne) sehogy sem bír elfogadni, anyukám meg fél tőle stb.


Igaz...... március 1-én egy szerelmem öngyilkos lett ez is gondolom tett az állapotomra egy lapáttal.


Az oké.. hogy a homoszexuálisok körében gyakoribb a depresszió & öngyilkosság;


csak félek, hogy ezzel a témával nagyon egyedül vagyok.



2015. okt. 30. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabadna rosszul érzed magad, mert mások nem fogadnak el.

Sok sikert és erőt.

2015. okt. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kovpet ***** válasza:
93%
Nem a homoszexualitásod miatt vagy rossz állapotban, hanem a nem elfogadó környezeted miatt.
2015. okt. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kitartás bro... próbálj meg elfogadóbb környezetet keresni magadnak, esetleg találni valami hobbit ami lefoglal, az öngyilkosság semmire sem megoldás reméljük te nem fontolgatsz ilyeneket... ha gondolod írhatsz nyugodtan privátban meghallgatlak
2015. okt. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Ez az érzés a környezeted miatt van. Feltételezem, hogy vidéken laksz. Ismerem ezt, ott nem annyira elfogadott, sőt bűnnek tartják.


Képzeld, én is vidékről jöttem és amikor Pesten bementem először egy meleg szórakozóhelyre, bárba, azt hittem, hogy juuuujjjjj, most mindenki engem néz,húúú milyen bűn ez! Holott a fenét! Ott ez természetes! Nagyon is jól lehet ott érezni magunkat. Semmi gond. Párszor elmész több ilyen helyre és más színben látod a világot!


A legjobb megoldás lenne, ha Bp-re költöznél.

2015. okt. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
..... Nmtudok mit mondani :/ tudod a netes baratok sokszor segithetnek, vedd magad korul olyan emberekkel akik szeretnek. Ami pedig a arodat illeti nagyon sajnalom 14/f/m
2015. okt. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom a történteket kedves kérdező..de hidd el, nem csak te vagy ehhez hasonló helyzetben, sokan mások is csak róluk nem mindig hallani. Ha esetleg van kedved kiönteni a szíved vagy csak simán beszélgetni, akkor én is szívesen meghallgatlak.
2015. okt. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Homoszekszuális vagy, azért mert a természet így rendelte számodra.

Az azonos neműek iránti vonzalom ismert jelenség a földön, sok élőlénynél megállapították már. Az ókorban pl teljesen természetesnek tartották az azonos neműekkel történt szexet az emberek között.

2015. okt. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!