Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Most már teljesen összezavart....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már teljesen összezavart. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy 17 éves fiú, egy gimibe járunk. Én 18 vagyok. Az előző tanévben tűnt fel először a srác, addig két éven át nem figyeltem fel rá. Rengeteg "véletlen" dolog történt. Pl. figyelgetett, jobban megnézett a szokottnál. Ismerőseim, akik tudják rólam, hogy meleg vagyok mondták is, hogy a buszmegállóban amikor hátat fordítottam neki engem nézett, de nem úgy, mint aki elbambul, hanem mint aki gondolkodik valamin. Tavaly október tájékán írtam neki egy kamu facebookon, hogy tetszik, természetesen nem mondtam meg neki, hogy ki vagyok, csak azt, hogy fiú és a suliból. Érdeklődött ott felém, meg akart ismerni, kérdezősködött. Többször megírtam neki, hogy fiú vagyok, aztán mikor eljött volna alkalom, hogy elmondom neki személyesen is a biztonság kedvéért megírtam neki, hogy fiú vagyok és így tetszik. Erre kinyögte, hogy félreértett valamit...

Most ne értsetek félre engem, ilyen, hogy figyel, jobban megnéz az üzenetek előtt is volt, utána meg ugyanúgy előfordultak. Egész előző tanévben gyötörtem magam miatta, nem léptem, "vártam a csodára". Aztán év vége tájt egy lánnyal közös képet tett fel, amin fogja a combját neki, meg mindenféle szerelmes cuccok voltak kint. Ekkor már lemondtam róla, nem érdekelt annyira. Még most szeptember elején kirakta, hogy kapcsolatban van egy lánnyal, aztán az egy nap múlva el is tűnt. Még láttam őket kézen fogva is. Viszont ez a csaj minden fiúnak írogat, meg neki is írogatnak szíveket, meg ilyen "szépségem" dolgokat más fiúk. Épp az előző héten történt meg, hogy egy nyilvános helyen ültek kint többen. Fiúk is meg lányok is, köztük a srác meg a "barátnője". Viszont azt vettem észre, hogy a csajt egy másik fiú ölelgeti, meg egy másik páros is volt ott, akiről én írok srác az meg egyedül ült mellettük. Ezt már végképp nem értettem...

Az idén is történtek hasonló dolgok, mint amiket fentebb már írtam, csak nem olyan gyakran, meg ha lehet én is inkább kerülni szeretném, csak amikor esetleg úgy alakul, hogy megint jobban megnéz, vagy ilyen legalábbis számomra különös dolgok történnek, akkor eszembe jutnak a tavalyi emlékek, hogy nem hiszem el, hogy minden csak úgy "véletlen" volt. Tudom, hogy el kellene engednem, ismerőseim is ezt mondják, de nehéz így, hogy minden nap még akaratlanul is összefutunk, suliban, buszmegálló.



2015. okt. 8. 21:55
 1/7 Cseresznyéspite válasza:
77%
Én azt mondanám, ne reménykedj feleslegesen, csak elszomorítod magad, nem látok olyan sok esélyt. Ha tudsz, próbálj továbblépni, bár elhiszem hogy nem könnyű. És ha mégis bejönnél neki, legfeljebb kellemesen csalódsz, de ne várj a csodára.
2015. okt. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el vele barátkozni, keresd a társaságát, nevess a viccein, adj neki igazat ha valamiról beszél. Biztos hogy örülni fog neki.
2015. okt. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem ugyan ebben a cipőbem jártam én is, volt a suliban egy srác, akivel szemezgettünk egymással, eltelt pár hónap mire rávettem volna magam hogy kezdeményezzek valamit, amiből aztán lehetett volna valami, pechemre a srác pont átment másik suliba, így nem lett sajnos semmi.

Szóval szerintem próbálj barátkozni vele, keresd a társaságát, beszélgess vele, közben derítsd ki hogy bejönnek-e neki a srácok (is). Sok szerencsét! :D 17/F

2015. okt. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 petike30 ***** válasza:
100%
Szia a 2 nek igaza va barinak mèg igen szerintem ne ad fel a csaj pedig kamu volt szingli mint te
2015. okt. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Hát szerintem ha meleg se fogja elmondani, mert fél, hogy mi lesz utána. Szóval sajna ez bukta szerintem.
2015. okt. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se add fel! :)

Elég érdekes ez a barátnős dolog, én is arra gondolok, hogy nem különösebben volt komoly. Valahogy tényleg közeledned kéne felé, esetleg ha néz, bátorítóan rámosolyogni (hogy egyértelmű legyen, hogy NEKI szántad azt a mosolyt, és nem csak úgy vigyorogsz magadban :D) Kezdésnek már az is jó lenne, ha így felvennétek egymással a "kapcsolatot".

Én nagyon drukkolok, remélem majd írsz fejleményeket, hogy hogyan alakul! Figyelni fogom :))

2015. okt. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
a legegyszerűbb lenne ha összehaverkodnál vele valahogy. lehet megijedt az üzenetektől fb-on, hogy csak szívatják, félt, hogy lebukik. lehet, hogy a csajjal csak kamuból voltak együtt. lehet biszex, lehet meleg csak fél és inkább magára erőltetett egy barátnőt, hogy ne sejtsék róla...lehet h heteró és nem érdekled, csak valami más miatt nézett téged. ennyiből senki nem fogja tudni megmondani, a legegyszerűbb( és persze legnehezebb is, tudom:D) ha összehaverkodsz vele és előbb utóbb ha tudja rólad, hogy meleg vagy és tetszel neki, akkor érezni fogod:)
2015. okt. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!