Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti kipróbáltátok már milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kipróbáltátok már milyen az ha szexben használnak?

Figyelt kérdés
Pl pofoznak, keményen szopatnak vagy egyszerűen szolgának használnak. Izgatnak ilyenek, de nem próbáltam sose és érdekel, hogy aki próbálta utána is jónak találta-e.
2015. okt. 26. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem próbáltam de ez engem is nagyon izgat :D
2015. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, utána is jó... :-)
2015. okt. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Még nem próbáltam. Néha arra gondolok ilyen csak a filmekben van.
2015. okt. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én inkább az lennék, aki használja a lányt. :)

33F

2015. okt. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Izgalmas téma... keményen már szopattak és nagyon jó volt. Fenekelés, pofozás szerintem nekem is bejönne, akár nyakörvet, pórázt is rakhatnának rám... ha meg nőiben kellene "elszenvedni", az csak hab lenne a tortán.
2015. okt. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4 homo kategória

#5 huhh, te egy amolyan kutya féleseg lennél ilyen téren? Mert ha igen, örülnék ha lenne egy ilyen kiskutyám ^^ (fiú vagyok, gondolom te is, ha gondolod írj rám ;) )

2015. okt. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!