Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A barátom szeretne nyáron,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szeretne nyáron, külföldön férjül venni. Írt egy két oldalas listát, hogy mi a szerepem. Nem csak a szexben leszek a lány, hanem a háztartásban is. Elbizonytalanodtam. Mit tegyek? 21/f Ő 28/f

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha elbizonytalanodtál, akkor semmiképpen se menj hozzá. De addig még bőven van időtök, beszéljétek meg,és mond el neki az aggályaid.
2015. máj. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az elsonek igaza van. Csak akkor menj hozza ha 100%ig biztos vagy a dologban. Inkabb kossetek kompromisszumot ( nem tudom hogy mindketten adtok es kaptok is vagy mindig te vagy a lany) utobbi esetben osszatok el a hazimunkat mint minden mas par.

18/L

2015. máj. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötekedésből,de a külföldi házasság itthon nem érvényes. Ezt tudjátok ?


Amúgy ilyen listázás után én nem mennék hozzá,ha nem vagyok biztos a dologban .

2015. máj. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
hát én sem. de ilyen hülye listázgatásról sem hallottam még...
2015. máj. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%

nem is értem a problémádat... miért, talán férfi akarnál lenni?

ha igen akkor majd te cserélj kereket a kocsiban defekt esetén, te szereld meg a dolgokat otthon, te vidd fel az új ágyat az emeletre stb... na ugye. mivel nő vagy nyilván női szerepeket kell elvégezned, mosogatás, teregetés, főzés, a párod napi 2szeri orális kiegészítése... ne kelljen már a szádba adnom a dolgokat, az a pasid dolga :D

2015. máj. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, szerintem kicsit elnézted a témakört.
2015. máj. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem érett meg a házasságra.

Sima házasságban sincsenek szerepek, mert együtt vagytok, mindegyiknek ugyan annyi joga, akinek van ideje takarítani, az takarít! Ekkora hülyeséget...

2015. máj. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha hazajöttök a külföldön kötött házassági papírt nem tudod honosíttatni. Pont ezért nem értem mire a változtatás de ti tudjátok.
2015. máj. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Csak jelzem, hogy a Büntető Törvénykönyv még Tahitin és Szváziföldön is hatályos a magyar állampolgárokra. Ennek megfelelően bűncselekményt fogtok elkövetni, amint hazajöttök (és valaki bejelentést tesz) kattanni fog a bilincs.
2015. máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Miért kattanna?
2015. máj. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!