Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nekem azt mondták planetromeon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem azt mondták planetromeon lehet sok fiút találni. Becsaptak?

Figyelt kérdés
Megnéztem, most éppen 18 és 30 év között 30 darab fiú van online Budapestről. Ebből tippem szerint a negyede nem normális, a negyede messze lakik, a negyedének nem tetszek, a negyede meg nekem nem tetszik. Ezzel ti is így vagytok?
2015. okt. 12. 16:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok Pesti de szerintem Pesten se olyan rózsás a helyzet. Engem folyton Pestiek nézegetnek pedig alig 70 ezres kisvárosban lakom. És sok Pesti ír is... és sokan nem az alja kategóriából..őszerintük meg Pesten van kevés helyes és normális.... :D
2015. okt. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

"Mi telik pár napba? Az hogy írnak nekem:

-sokkal idősebbek (25 felettiek)

-olyanok, akik csak szopást vagy hokit akarnak

-olyanok, akik csak óvszerben

-dagadtak

-nagyon csúnyák

-nagyon szőrösek"


És ez neked a nem nagy igény?

2015. okt. 13. 16:13
 13/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk visszaolvastam, és sehol sem írtad, hogy kicsik az igényeid, csak úgy jött le egyáltalán nem vagy nagyravágyó. De most már igazából kezdem érteni miért nem találok senkit.
2015. okt. 13. 16:23
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én eleve utálom, ha kép nélkül írnak nekem. Ha én vállalom az arcomat a beszélgetéshez akkor mástól is elvárom ugyanezt.

Romeo-n sok fiút lehet találni, de a következő típusoktól vagyok rosszul:


- Megbeszéljük a randit, de érdekes, ha késik és hívom hirtelen nem elérhető.


- Beszélgetünk és mondja szeretne velem találkozni, de 1-2 nap után eltűnik.


- Néhány olyan nagyra tartják magukat, pedig tök rondák.


- Lányosnak nevez, de róla kilométerekről ordít hogy meleg.

2015. okt. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
A második meg harmadikban egyezünk, ha valaki meg lányos az engem nem zavar, de természetesen lehet sértően is használni a szót és rosszul jön ki, ha egy lányos használja sértően.
2015. okt. 15. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!