Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nekem azt mondták planetromeon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem azt mondták planetromeon lehet sok fiút találni. Becsaptak?

Figyelt kérdés
Megnéztem, most éppen 18 és 30 év között 30 darab fiú van online Budapestről. Ebből tippem szerint a negyede nem normális, a negyede messze lakik, a negyedének nem tetszek, a negyede meg nekem nem tetszik. Ezzel ti is így vagytok?
2015. okt. 12. 16:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Én a Budapestnél "kicsit" kisebb Szegeden próbálkozom és mindig sikerrel.


2 méter magas, szőke hajú, jóképű 22 éves srác vagyok és mindig tudok találni 16-25 közti passzív srácot, akit megdughatok.


Talán nem egy délután alapján kéne levonni a következtetéseket. Pár nap néha nekem is kell hogy partnert találjak. Hellóka, pedig én nem a 2 milliós Budapesten lakom.

2015. okt. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Bocsánat, a 30 nem igaz, be volt pipálva valami, amit nem akartam.


Nem a jóképű magas szőkékre gondoltam, ők nyilván megkaphatják egymást. Csak egy átlagos valaki, akinek nincsenek nagy igényei, még akkor is hajlandó vagyok találkozni, ha nem tetszik annyira, hogy kifejezetten akarjak szexelni vele.

2015. okt. 12. 17:06
 3/15 A kérdező kommentje:
Meg néhány nap két önelégült jól kinéző férfinak szerintem sok, szóval még a te esetedben is fennáll ez.
2015. okt. 12. 17:09
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem lehet találni, de a hozzáállásoddal én úgy látom lesznek gondok :D
2015. okt. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen, valóban kicsi az önbizalmam, alacsony az önértékelésem. Azt is elárulom, hogy nálam sokkal jobban kinéző emberrel nem kezdek semmibe, mert szerintem becsap engem.

De ez miért baj? Tapasztalat, hogy ha szexről van szó nemhogy a másik kinézetén akadnak fenn, de még a szomszéd kerületbe is lusták sokan átmenni.

2015. okt. 12. 18:04
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy az oldal kevéssé ismert idehaza, ezért Magyarországról nagyon kevés tagja van. Bár Budapest még így is jó helyzetben van, egy vidéki városnál összesen van 20-30 tag, annak a fele csak felregisztrált, de vissza se néz, és állandóan ugyanabba az 5 tagba botlik az ember.

Ez az oldal igazából azoknak a fővárosiaknak jó, akiknek szinte mindegy, ki, csak legyen valaki, akit épp megszexuálhatnak.

2015. okt. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát nemtom, itt pesten talán még mindig ez a legismertebb, vagy?

Vannak/voltak magyar oldalak, most már a neve sem jut eszembe, csak a melegrandinak - ami sajna nem teljesen ingyenes:-/


Ezentúl van a Tinder (igen, melegeknek is működik) és most próbálgatom a Hornetet. Ezeken ugye elég sok külföldi van itt pesten, de ez engem nem zavar. Igen egyenlőre én is szexuális partnert keresek, de minél több emberi komponens van benne, annál jobb:)


Sajnos én már erősen túl a 30on, vékony átlagos pasiként nem annyira aratok, és valószínűleg nem teljesen mindegy kivel

(De tény, hogy nyáron nagyon beindulnk a hormonok, minden gyorsabban pörög).

2015. okt. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: Én jóképű vagyok, de átlagos kinézetű srácokkal is dugok kifejezetten.


Én meg vidékiként úgy képzelem Budapestet, hogy mindenki szabadon utazik az egész városban és nincs ilyen, hogy valaki nem "tud" átmenni egy kerületből a másikba.


6: Keress rá Szegedre. Napi szinten csak a 18-25-ös korosztályból két-három tucatnyian mennek fel az oldalra. Idősebbek közül meg gondolom még többen.

Felmegyek és kb. azonnal 5 levelet kapok.

2015. okt. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Felmegyek és kb. azonnal 5 levelet kapok."


Akár hiszed akár nem ez nem átlagos. Én felmegyek és általában 0 levelet kapok, ha kapok akkor is olyanoktól, akikkel megkezdtem a beszélgetést. Azt pedig, hogy lefekszel tök átlagos kinézetűekkel te mondod vagy más is? Azért nem hiszem, mert akkor mi telne pár napba.

Ami az utazást illeti, szintén igaz, amit írtam, nekem már volt többször olyan hogy még a belváros és külváros közti utat se tették meg, de lehet csak kifogás volt ez.

Mindenkinek köszönöm a választ, érdekeseket írtok.

2015. okt. 13. 09:22
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi telik pár napba? Az hogy írnak nekem:

-sokkal idősebbek (25 felettiek)

-olyanok, akik csak szopást vagy hokit akarnak

-olyanok, akik csak óvszerben

-dagadtak

-nagyon csúnyák

-nagyon szőrösek


Ráadásul képek nélkül kezdjük a beszélgetést és képet csak pár üzenetváltás után küldünk. Van hogy valaki elküldi a képét és nem tetszik és olyan is volt már, hogy én nem tetszettem valakinek (pl mert túl kisfiús voltam a szemében).


Mondjuk úgy, hogy általában nálam kevésbé jóképű srácokkal dugok, akik inkább átlagosak. Nekem főleg az számít hogy legyen segglyuka, ne legyen szőrös nagyon, fiatal legyen, ne legyen dagadt és ne hányjam el magam az arcától. Ha ezek megvannak, akkor dugható.

2015. okt. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!