Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A planetromeon mennyi a kamus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A planetromeon mennyi a kamus?

Figyelt kérdés

csak a felső testemről raktam fel képet és egy pali azzal zaklat, hogy milyen jól nézek ki, meg hogy le akar szopni. Egyébként küldött nekem sok képet, elég helyes pasi is, de most már szinte könyörög nekem. azt mondja értemjön meg ilyenek.:D


Meg egy másik fiúcska is eléggé kívánatos ilyen ajánlatokat tesz nekem. Én csak azon csodálkozok, hogy ők rögtön küldtek magukról képet, akik meg neg ismerkedni akarnak nagyon nehezen küldenek magukról képet és általában nem is jó pasik.



2015. jún. 10. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szexelni akarsz vagy ismerkedni? Ha szexelni, akkor ott vannak, akik egyből küldik magukról a fotókat ;)
2015. jún. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb minden 2. Van olyan regisztrált aki mikor beszltünk közbe törölte magát, de aznap regelt:D
2015. jún. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen küldik egyből ez a gyanús.
2015. jún. 10. 11:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok a kamus,én kisvárosban élek,de már kívülről fujom,ki kicsoda,amikor már a 3.-4. regisztrációját csinálja,megszokja őket az ember,hogy ők a kamusok,nem kell velük foglalkozni,holnapra úgyis törlik magukat. :D


22/F.

2015. jún. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Én szeptember óta vagyok fent az oldalon, de eggyel se találkoztam még... viszont mindenhol erre panaszkodnak, hogy mindenki kamuprofilokkal van fent.
2015. jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég sok a komolytalan alak, vagy aki eleve kamu profillal van fenn, de elég hamar rá lehet jönni, hogyan kell kiszűrni nagy biztonsággal.
2020. nov. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok.
2021. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!