Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi/Meleg srácok, ti hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi/Meleg srácok, ti hol találtok normális, nem kamus srácot?

Figyelt kérdés
Egyszerűen mindig olyanokba futok bele, akik kamuznak, vagy fűvel-fával összefekszenek, stb. Én csak egy átlagos, normális, megbízható partnert szeretnék, de hiába. Kezdem kicsit feladni:(

2012. febr. 24. 10:05
1 2
 1/11 kovpet ***** válasza:
85%
"Hol találok fehér hollót"? :)
2012. febr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
hát igen, kb sehol se találni ilyet.
2012. febr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én eddig nem találkoztam egy kamussal sem. Na viszont perverzek, azok voltak... Nagy szerencse kell hozzá az biztos.
2012. febr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Hát az úgymond normálisak, szerintem eleve kerülik az ilyen internetes társkeresést, mert nagyon jól tudják, hogy a neten a legtöbben csak szexpartnert keresnek...
2012. febr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
társkereső
2012. febr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
pl milyen idős vagy?
2012. febr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
engem a ZP-ben csípettfel egy srác sex nem volt csak kölcsönös cumi.
2012. febr. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Béla211 ***** válasza:
100%

Szerintem az is sex... És ha rögtön ilyen történik abból nem lesz normális kapcsolat.

Nekem a cahten sikerült meg ismerni a párom. De mondjuk ez iszonyatos szerencse volt. Amúgy ne ad fel nekem is sok csalódásom volt sokan átvágtak meg ilyesmi.De aztán most még is úgy érzem h sikerült megtalálnom az igazit 2,5 éve vagyunk már együtt. És nem vágyunk hármasra meg másra... Szóval szerintem nem reménytelen. :)

2012. febr. 26. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 diddoka ***** válasza:
www.gaypoint.hu itt keress, néha akadnak nagyon rendes srácok.
2012. márc. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

sikerül az, csak ne add fel:)

nem csak a társkeresőkben gondolkodj, én a mostani páromat egy lady gagás site-on ismertem meg, barátságnak indult, aztán több lett:D

sok sikert:)

2012. ápr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!