Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Normális, hogy ezért megsértőd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ezért megsértődött?

Figyelt kérdés
A barátom hazaért a melóból, gondoltam csinálok neki vacsorát. Bemegyek a szobába és látom, hogy elaludt, gondoltam melléfekszem és lepihenek én is, de felébredt és mérges volt, hogy minek ébresztettem fel... Pedig csak oda akartam bújni, szóval értitek.

2015. szept. 19. 19:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%
Persze, inkább emellett a tuskó mellett élsz, mint egy olyan mellett, aki szeretne. Jellemző.
2015. szept. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem gondolnám, hogy nem szeretne. Vagy nem tudom. Ma már olyan, mint ha mi se történt volna, de én nem tudok úgy hozzá állni...


Nem akarom felhozni előtte, mert tuti kiakadna és én lennék a szar, aki besértődik. :'D


Lehet, hogy azt hitte, hogy szexelni szeretnék és azért "ébresztettem fel" Nem tudom :/

2015. szept. 20. 14:43
 13/15 anonim ***** válasza:
miért nem beszélsz vele ehelyett h ide írod h nem tudod?
2015. szept. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
"Nem akarom felhozni előtte, mert tuti kiakadna és én lennék a szar, aki besértődik. :'D "
2015. szept. 21. 13:41
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is törődésre vágyom, sőt szerintem mindenki szereti a törődést, szóval nem értem a barátod. 20/f
2015. szept. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!