Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Normális, hogy ezért megsértőd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ezért megsértődött?

Figyelt kérdés
A barátom hazaért a melóból, gondoltam csinálok neki vacsorát. Bemegyek a szobába és látom, hogy elaludt, gondoltam melléfekszem és lepihenek én is, de felébredt és mérges volt, hogy minek ébresztettem fel... Pedig csak oda akartam bújni, szóval értitek.

2015. szept. 19. 19:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
hülye a barátod. Én örülnék ha mellém feküdne a párom!
2015. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

én már annak örülnék ha lenne párom


#síróképcsatolása


amúúgy kb. ilyen egy tökéletes barátnő szóval 1 hibbant a barátod már bocsi

2015. szept. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
1es vagyok. Igen osztom a 2. válaszolót. Ilyen barátnőnek én is örűlnék és odáig lennék ha ilyen törődő.
2015. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora egy nyomorékot. :D
2015. szept. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Meleg az nem barát??? Azt irják barátnő XD
2015. szept. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen, nem barátnő vagyok, de azért jót nevettem. :D :D
2015. szept. 19. 20:22
 7/15 anonim ***** válasza:
14%
Meg kell cumiztatni, és akkor lenyugszik.
2015. szept. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

hát én biztos nem sértődtem volna meg, én is örültem volna hogy látom a cuki pofikáját :) ;) engem ha lenne párom én biztos nem tudna magára haragítani ilyen dolgokért..ahhoz sok rosszat kéne hogy csináljon :D

szóval, nem hiszem hogy ez szép húzás volt tőle, főleg hogy te még kedveskedni is akartál neki..

2015. szept. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Awww:3 szerintem ez tök cuki...lett volna, ha a pasid normálisan viselkedett volna, pl puszi a homlokodra és átölel vagy valami:/

Bezzeg én meg szingli vagyok...gahhh! De remélem renden vannak a dolgaitok és jó a párkapcsolatotok;)

2015. szept. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
ennyiből nem ismerem meg a kapcsolatotokat, ha rendszeresen így viselkedik, akkor lehet gond...viszont ha amúgy ez nem jellemző, akkor valszeg csak nagyon fáradt, rossz kedve volt és ingerült volt...ez előfordul:) te ismered őt, te tudhatod, hogy ez normális-e nála
2015. szept. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!