Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen fiatalon volt a legelső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fiatalon volt a legelső élményed egy másik sráccal, és mi volt az?

Figyelt kérdés
2015. szept. 5. 12:01
 81/91 anonim ***** válasza:
100%

Akkor voltam 22

Nem volt nagy dolog, le se szoptak csak kiverték

2023. febr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/91 anonim ***** válasza:
69%
11-12 évesen, a történet úgy kezdődött hogy volt egy nagyon jó haverom, folyton csajoztunk, jobbnál jobb nőink voltak, de fiatalok voltak és nem voltak készek semmire sem.. így hát haverral poénból kisérleteztünk egy este, vajon milyen érzés lehet ha lesz*pnak?? Ő hozta fel, recskázás közben, mondtam neki poénból szopj*l le aztán én is lesz*plak, még ondóm sem volt. Így történt, az igazság az hogy 0,0% melegségre való hajláshoz hasonló érzés sem volt bennem. Benne kitudja??? Én sem tudom. De az ösztön benne van a férfiban a szexre és ez a szop*s történet a gátlásokat lazítja... Később más haverral is hokiztam, én már bevàllalósabb voltam ezek után, verjük ki egymásnak vagy valami, ő mondta hogy nem Fujj te tuti b*zi vagy! Pedig kurvára nem jöttek be a pasik, csak az idegen kéz érintése motivált. Aztán 14 évesen visszatért a szopós haver, mondtam piàltunk, meg néztük a Jackasst és a vége az lett hogy k*rjam seggbe, de ügyetlen voltam nem ment, jó akkor ő jön! Ő elkezdte de olyan rossz volt meg semmi hangulatom sem volt mert nem voltak bennem meleg érzések. De a gátlásomból ez is leszakított egy darabot... Majd később elkezdtem füvezni, és az valamit megvàltoztatott bennem előhozott egy új élményt, és kipróbàltam magamon dolgokat, vertem magamnak és ujjaztam magam, és akkorát élveztem mint még soha, később uborkát toltam fel ilyenkor már 15-16 lehettem,és nagyon élveztem az uborka helyére egy péniszt képzeltem el. De az első igazi szexuális élményem férfival 27 éves koromig várt rám. Sokáig évekig semmi meleg gondolatom nem volt csak a csajok, de a csajokkal sokszor pórul jártam és kiváncsi voltam hogy vajon a paliknál mekkora sikerem lenne??? Tinderen 10 perc alatt 10en akartam közösülni velem, de nem voltam magabiztos és izgultam.. (és a pasik nem jönnek be máig sem) mikor egyszer fel néztem egy német prostis oldalra ahol gyönyörű szép transzikat találtam, és vettem a bátorságot és munka után a tusolóban egyedül voltam kimostam a popsimat és minden egyebet, majd meglàtogattam, ahogy meglàttam mindjárt szoptam a farkát egyszerűen végem volt úgy felizgatott, kinyaltam a fenekét is, ő leszopott 1 perc és eldurrantam, gyorsabban mint valaha, aztán zavarosan elmentem, lelkiismeretfurdalásom volt, ő még pedig le akart rendezni... És a második ilyen alkalom pár hétre rá ismét bekövetkezett, de a második már rendesen meg is kurt meg minden jó volt, jó érzés volt és hazafelé az autóban csak arra gondoltam hogy ez tetszett, miért ne csinálhatnám? És azóta már jó páran megjáratták a popsimat, meg lenyelették velem és semmit sem bántam meg. Hozzá teszem az én szexuális beállítottságom Biszex, nekem csak a travik tetszenek, de a kedvenc játékszerem a f*sz és a p*nci.
2023. márc. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/91 anonim ***** válasza:
100%
12 voltam, többen használtak egyszerre. Nem volt jó nekem.
2023. márc. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 anonim ***** válasza:
100%
14 voltam és naaagyon imádtam
2023. dec. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/91 Kajak53 ***** válasza:
65%
49-nek: a 60-as évek elején voltam általános iskolás. Nekünk is volt kötelezö orvosi vizsgálat. Egyik momentje az volt, hogy az orvos kézbe vette, megtapogatta a fütyinket, heréinket. Mindössze pár pillanat volt. Semmi szex nem volt benne. Nem emiatt minösitem magam melegnek. 11-14 éves kor között voltam rendszeresen nyári táborban. Ott volt fogdosás, összehasonlítás, masztizás közösen. 24 voltam, mikor a Ráczfürdöben leszopott egy férfi. Gyönyörű, csodás, életre meghatározó élmény volt! Na, azóta élvezem a homoszexet.
márc. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/91 NNNándi ***** válasza:
78%
Nekem családon belül volt. 8 voltam mikor kezdődött kb T évig én voltam a lány szerepben. Biszex lettem.
márc. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/91 anonim válasza:
egyszer ovodába mutogadtuk egymásnak a fütyköst hogy hogyan tudjuk mozgatni és én elkezdtem fogdozni és felált csak csodálkozott nem történt semmi. meg oviba volt egy fiu amikor alvás volt elkeztük verni magunknak ö le bukkot én nem. de rendszeres nálunk hogy fogdozzuk egymást, vannak meleg gondolataim mostanáig meg felizgulok fiukra nem vagyok meleg picit bi de kiprobálnék sok dolgot fiuval.
jún. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/91 anonim ***** válasza:
63%

Kb 15 évesen, mikor középsulis voltam akkor kezdtem rájönni hogy érdekelnek a srácok, csak éppen senkinek sem mertem elmondani, majd egy kocsmázós iszogatás alkalmával megismerkedtem egy idősebb 20-23 körüli sráccal.

Valahogy ráérzett hogy érdekelne sráccal, igy hagyta hogy leszopjam a kocsma mögött, majd én is őt.

Többé nem találkoztam a sráccal, de életem legcsodásabb élménye volt, igy utána már tudatosan kerestem fiúkat.

aug. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/91 anonim ***** válasza:
13 voltam az egyik osztálytársam kérte, hogy mutassam meg neki a farkam mikor nála voltunk. Nézegette és fogdosta, ennyi történt.
aug. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/91 anonim ***** válasza:
14 voltam oszt tarsam rendszeresen feljart nalunk es fogdostuk egymasnak meg néha élvezésig törtent a dolog de utanna elkerült messzire és azota sem talalkoztunk
aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!