Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen fiatalon volt a legelső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fiatalon volt a legelső élményed egy másik sráccal, és mi volt az?

Figyelt kérdés
2015. szept. 5. 12:01
 51/91 anonim válasza:
86%
Nekem 1-2 osztályos koromban egy bent lakásos suliban ép lefeküdni készültünk és egy 7.es fiú szólt, hogy mutat nekem valamit egy nem használt szobában és ott rávett, hogy egymásnak keverjük, de 69 lett belőle és egymás szájába élveztünk.
2018. aug. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 anonim ***** válasza:
91%
15 évesen, neten megismerkedtem egy ffi val, elmentem hozzá. Ő idösebb volt úgy 9 évvel. Igazándiból nem is volt az esetem,szörös volt,kicsi pénisszel(az is szőrös :/ ) De,ha már ott voltam,úgy voltam vele csak legyen valami :)Jól le is cumizott,amit nagyon jól csinált. Én is próbáltam Őt, de Nekem nem ment annyira,így csak vertem Neki inkább. De azóta eltelt 10 év,ismételnék valami jóképű sráccal :) :)
2018. szept. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/91 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen, 7 hónap kapcsolat után lefeküdtem a barátommal.
2018. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 anonim ***** válasza:
98%
egyik haverommal régebben ki akartuk próbálni a dugást. aztán tavaly tanévben megbeszéltük, hogy leszopom szünetben. ebből rendszer lett, és volt hogy a dög melegben elmentünk a lakásuktól nem messze lévő töltés és romos ház közé és leszoptuk egymásnak. persze én többet szoptam mert ő nem akarta az enyémet, mert h túl nagy. de nem baj én élveztem. sajnos már elköltöztek a szomszéd városban, így suli vége óta nem is találkoztunk. de már nagyon szeretnék vele, és akkor lehet h már le is tudnánk feküdni.
2018. szept. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 anonim ***** válasza:
100%

14-15 évesen unokatesommal. Én kezdeményeztem...viszonylag hosszabb ideig alkalmankent találkoztunk...szépen lassan kipróbáltunk mindent..én passzív ő aktív szerepben...mondjuk sokszor elégítettem ki a szammal...mert az volt a legegyszerűbb.

Amúgy családja van már és nekem is...szerintem ő full heteró...én mondjuk biszex...bár inkabb úgy fogalmaznék hogy valahogy nem alakultak ki a hatarok a nemek között nállam...hozzáteszem nem vagyok csapongó egy kezem meg tudom számolni hány kalandom volt fiúval..

2018. szept. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 anonim ***** válasza:
100%
Uncsitesómat szoptam 13 éves koromtól 17 évesig
2018. szept. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/91 anonim ***** válasza:
100%

Uncsizesomat szoptam eloszor, azert h o is leszopjon :)

Utana suliban szunetben egy haveromat joparszor

2019. febr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 anonim ***** válasza:
100%
12-13 évesen a szomszéd sráccal,majd az unokatesómmal.Itt részleteket nem írok.
2019. márc. 6. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen szomszéd sráccal sok mindent kipróbáltunk
2019. márc. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 anonim ***** válasza:
93%

13 évesen..

Két 16 éves srác behuzzot a bokrok közé és le kellett cumiznom öket.

Utána az egyik berakta hátulrol... Hát nem volt kellemes...

2019. márc. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!