Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Unik miért döntöttetek úgy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unik miért döntöttetek úgy, hogy kipróbáljátok a másik szerepet is?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. aug. 8. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Ezt dobta a gép.
2015. aug. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Egyszerű: mindkettő vonz.
2015. aug. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Ha kiprobalja, szerintem attol meg nem uni. Akkor uni, ha rendszeresen aktiv es passziv IS, tehat vagyik arra hogy magaeva tegyen valakit, es ot is parkettaba szeretkezzen valaki.


Az kulon erdekes dolog, hogy van aki bizonyos emberrel keptelen uni lenne, tehat csak aktiv vagy csak passziv, mig egy masik sraccal aktiv es passziv is.

2015. aug. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Megismertem egy srácot, aki alapból aktív, de szeret szopni is. Mióta vele voltam, igénylem az aktívabb dolgokat is. :)
2015. aug. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

Mert kíváncsi voltam.

Alapvetően aktív vagyok, de érdekelt, hogy milyen érzés lehet az, hogy valaki belémhatol, magáévá tesz :)

És nem bántam meg, azóta partner és kedv függő, hogy melyik suerepben vagyok.

2015. aug. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%

a partnerem annyira élvezte amikor benne voltam hogy énis érezni akartam ezt

Igaz nem vel jött össze de sikerült és nem bántam meg 20 f

2016. szept. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!