Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen fiatalon volt a legelső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fiatalon volt a legelső élményed egy másik sráccal, és mi volt az?

Figyelt kérdés
2015. szept. 5. 12:01
 41/91 anonim ***** válasza:
96%

13,táborban :)

Ismételnék fiatalokkal!

18/f

2017. márc. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/91 anonim ***** válasza:
95%
Negyedikes lehettem mikor velem egy utcába lakó sráccal együtt sátorozzam, előtte is volt hogy csináltunk pár dolgot bekaptuk egymásnak és egymás szájába éleztünk de mikor sátoroztunk egész este csináltunk és volt Hogy be -it tetűk egymásnak nem mondom hogy nem élveztem csak furcsa volt. Most bi. Vagyok barátnőm van tinédzser/F
2017. márc. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen egy távkapcsolat szerűség, de a konkrét első élmény 17 évesen (egyéjszakás kaland, ami egy buli után kezdődött, egy éjszakai buszon folytatódott és a házában fejeződött be), de akkor rögtön szinte mindent megtapasztaltam...
2017. márc. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/91 anonim ***** válasza:
80%
Ha az összes előttem lévő komment igaz, akkor le vagyok döbbenve mennyi fiút és férfit izgat egy másik hím farka, már csak "szórakozás és kipróbálás" céljából is. Lehet van legalább ennyi csaj/nő is aki így gondolkodik és érez, de nekem ez akkor is fura... :D 21L
2017. ápr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 anonim válasza:
32%

Egy magas,jóképű,és lehetőleg izmos pasi írhatna nekem,ismerkednék:)

20-30 éves közöttieknek!

2017. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/91 budaiz ***** válasza:
100%
12-13 éves voltam osztálytársammal és egy haverommal kivertük egymásnak. Haverommal többször is csináltuk.
2017. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/91 anonim ***** válasza:
42%

Ovodában nekünk megvizsgálták, hogy a nemiszervünk fel áll-e az az rendesen működik-e. Az egyik nővér belenyult a nadrágunkba és kicsit megmozgatta a kezét, hogy megnézze.


Ez annyira megtetszett nekem és az egyik fiú barátomnak, hogy egymásnak is belenyúltunk sokszor a nadrágjába. Persze semmi komolyat nem csináltunk, mert nem tudtuk, hogy kell verni ezért csak fogdostuk egymásnak.

2017. jún. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/91 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon fiatalon az egyik óvódás haverommal ismerkedtem meg a saját nememmel, sokat jártunk egymáshoz, nagyon sokszor a másikéhoz nyomtuk a makkunkat és az összetapadt, én azt is nagyon élveztem, de mivel még nem állt ezért csak úgy ruhán keresztül dugdostok egymást. Ez ment egy ideig majd megszakadt a barátságunk, most 18 éves vagyok és biszex.
2017. jún. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/91 anonim ***** válasza:
76%
#47, ne mesélj már ilyet, hogy "Ovodában nekünk megvizsgálták, hogy a nemiszervünk fel áll-e az az rendesen működik-e. Az egyik nővér belenyult a nadrágunkba és kicsit megmozgatta a kezét, hogy megnézze." Nevetséges, amit írtál.
2017. jún. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/91 anonim ***** válasza:
34%
49# Ez nem nevetséges... nem kiverték nekünk hanem megvizsgálták, hogy rendesen működik-e.
2017. jún. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!