Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az életem felfordult. Tanácsra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SpencerHill's kérdése:

Az életem felfordult. Tanácsra van szükségem.34 éves vagyok és beleszerettem egy tizenéves fiúba, azonban szeretem a feleségemet és a kisgyerekünket is! Mit tehetek?

Figyelt kérdés

nagyon bonyolult helyzetben vagyok. a helyzet az, hogy még tizenéves koromban volt egy szerelmem, ami inkább Plátói volt, egy oldalú. Azonban az alany egy fiú volt. Ezt követően elkezdtem randizni és normális életet élni. 6 éve ismertem meg a feleségemet, és soha nem vágytam férfiakra. hat hónapja kezdődött az egész amikor is egy meleg társkeresőre regisztráltam. Pusztán í kíváncsiság vezérelt, mert érdekelt hogy mi lett volna velem ha....


Megismertem ezt a fiút, ő kezdeményezett, én nem akartam senkivel sem ismerkedni. Jókat tudtam vele dumálni. én elég fiatalos vagyok, és megvallom őszintén az animék vonznak. amikor annak idején ment a dragon ball, az nagyon megfogott és azóta szeretem ezt a műfajt. a feleségemmel soha nem tudtam ilyesmiről beszélgetni. ezzel a fiúval tudok. és így kezdődött. találkoztunk egyszer, majd kétszer,majd sokszor. nem történt semmi. egészen két héttel ezelőttig atyai érzéseknek könyveltem el a kapcsolatunkat, viszont ő lépett és én nem utasítottam vissza. most pedig kavarognak bennem az érzések. nagyon rosszul érzem magam. megmondom őszintén a kasztráláson és az öngyilkosságon gondolkodom, de nem karom cserbenhagyni a kislányomat és a feleségemet sem, aki bízik bennem. azonban nagyon sokat jár az eszem a fiún.


Én rólam azt kell még tudni hogy hobbi szinten testépítő és kerékpáros vagyok. elég jó formában vagyok, akár 10 évet is letagadhatok az átlagos korombeliekhez képest. a srác pedig őszintén szeret engem. most fog végezni jövőre a gimiben...



elnézést a nyelvtanért, de nem volt idegem átnézni. nekem segítég kell, amíg nincs itthon senki addig!


2015. szept. 4. 18:01
1 2 3 4
 31/35 R8 ***** válasza:
Jobb őszintének lenni kettőséletet élni nem hiszem ,hogy jó ötket lenne,magadnak is hazudnál családodnak.Tisztázz le mindent !
2015. szept. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
67%
Én is a szakembert javaslom, ahogy azt már egy előző válaszoló is tette! Segítene tisztázni az érzéseidet. Lehet, hogy tényleg csak arról van szó, hogy hiányzott egy kis izgalom az életedből, és ezt te ebben a fiúban találtad meg. Aztán pár hónap, és kiszeretsz belőle. Ha józan ésszel belegondolsz, elég kevés annak az esélye, hogy egy 34 éves családos férfi és egy 18 éves fiú közötti kapcsolat tartósan megmaradjon...
2015. szept. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Mi lett ebből végül?
2017. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
55%
Toljad 1000-rel a srácot is és az asszonyt is! 34 évesen kicsit fura nekem hogy olyan baromságokkal foglalkozol, mint amiket írtál, (anime, stb.) De biztosan nem elég egy nő az ágyban. (34 évesen nekem sem volt elég soha egy nő) Egészítsd ki egy sráccal! Légy diszkrét, és óvatos. Valószínűleg 2-3 nő is kisegítene a bajból, de ha tetszik a fiú, hát dugjatok vele. Ahogy írták, fiatal még, előb-utóbb lépni fog!
2017. jan. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Válj el lesz új gyereked. Kakamatyinak el is nevezheted.
2017. jan. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!