Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az életem felfordult. Tanácsra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SpencerHill's kérdése:

Az életem felfordult. Tanácsra van szükségem.34 éves vagyok és beleszerettem egy tizenéves fiúba, azonban szeretem a feleségemet és a kisgyerekünket is! Mit tehetek?

Figyelt kérdés

nagyon bonyolult helyzetben vagyok. a helyzet az, hogy még tizenéves koromban volt egy szerelmem, ami inkább Plátói volt, egy oldalú. Azonban az alany egy fiú volt. Ezt követően elkezdtem randizni és normális életet élni. 6 éve ismertem meg a feleségemet, és soha nem vágytam férfiakra. hat hónapja kezdődött az egész amikor is egy meleg társkeresőre regisztráltam. Pusztán í kíváncsiság vezérelt, mert érdekelt hogy mi lett volna velem ha....


Megismertem ezt a fiút, ő kezdeményezett, én nem akartam senkivel sem ismerkedni. Jókat tudtam vele dumálni. én elég fiatalos vagyok, és megvallom őszintén az animék vonznak. amikor annak idején ment a dragon ball, az nagyon megfogott és azóta szeretem ezt a műfajt. a feleségemmel soha nem tudtam ilyesmiről beszélgetni. ezzel a fiúval tudok. és így kezdődött. találkoztunk egyszer, majd kétszer,majd sokszor. nem történt semmi. egészen két héttel ezelőttig atyai érzéseknek könyveltem el a kapcsolatunkat, viszont ő lépett és én nem utasítottam vissza. most pedig kavarognak bennem az érzések. nagyon rosszul érzem magam. megmondom őszintén a kasztráláson és az öngyilkosságon gondolkodom, de nem karom cserbenhagyni a kislányomat és a feleségemet sem, aki bízik bennem. azonban nagyon sokat jár az eszem a fiún.


Én rólam azt kell még tudni hogy hobbi szinten testépítő és kerékpáros vagyok. elég jó formában vagyok, akár 10 évet is letagadhatok az átlagos korombeliekhez képest. a srác pedig őszintén szeret engem. most fog végezni jövőre a gimiben...



elnézést a nyelvtanért, de nem volt idegem átnézni. nekem segítég kell, amíg nincs itthon senki addig!


2015. szept. 4. 18:01
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítő szándékokat! igaz, nem vizsgáltam még meg abból a szempontból, hogy mi lesz ha a fiút hagyom el... itt kitérek arra, hogy attól hogy 18 éves, még nem lesz valaki olyan mint az olcsó utcalány, hogy minden napmással hál.... ezt az utolsónak írtam.


szóval, ha őt hagyom el, akkor az jutott eszembe, hogy lehet hogy ez az utolsó esélyem arra hogy ilyen szempontból is kielégüljek? mivel én sem fiatalodom, és lehet ma még fiatalos vagyok, viszont elképzelhető hogy 5 év múlva már nem néz majd rám egy tini sem így.... és azért valljuk be, hogy a 18 évesek igen is vonzóak, legyen az bármelyik nem... de ettől még mindig ott van a többi dolog is, amit felvázoltam itt....

2015. szept. 4. 19:33
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy nem olcsó utcalány... De fiatal, változik. Lehet ez lenne az első komolyabb kapcsolata. Lehet hogy még önmagával sincs teljesen tisztában. Nem várhatod tőle hogy egy életre elkötelezze magát melletted. Csupán ezért írtam, amit. Hogy ezt is vedd figyelembe a mérlegeléskor. Mert igenis könnyen megeshet, hogy te dobsz mindent ezért a fiúért, ő meg beleszeret valaki másba.

(És mindezt melegként írom, sajnos tisztában azzal a ténnyel hogy a meleg kapcsolatok nagy százaléka mennyire is illékony.)

2015. szept. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez borzalmasan egyszerű eset.

34 éves vagy,6 éve együtt vagy a feleségeddel, van egy közös gyermeketek. Úgy érezted, kell valami izgalmas az életedben. A férfiakra az jellemző, hogy ilyenkor fiatal lány után néznek, viszont te egy fiút találtál. Ez a fiú jelenti a szabadságot, a változást , előidézi benned is a fiatal éned, mikor még nem volt felelősség a válladon..


Én úgy gondolom minden fejben dől el.

2015. szept. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
82%
fogod még bánni ha elhagyod a családod. igaza van a 12-esnek, szerinted egy 17 éves fiú örök életére veled marad? vagy hosszútávon, párkapcsolatban is összhangban lesztek? jól gondolod meg. tényleg nem arról van szó, hogy utcalány, de ha te 34 éves fejjel megcsalod a feleséged és elhagynád, akkor ő szerinted nem hagyna el másért? vagy nem szakítana veled csak mert elmúlt a szerelem és elkötelezni meg nem akarja magát még?
2015. szept. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Rendben, elismerem hogy ebben is lehet igazság. azonban ez még mindig nem tény. de igen, bele kell kalkulálni. lehet igazatok van és hagynom kell a fenébe az egészet, de egyszerűen nem tudom. baromira szerelmes vagyok belé, legszívesebben azonnal elmennék érte. és áthoznám ide, legalább is amíg a feleségem és a kislányom a nagyinál van. lehet ez az egész elveszi a józan ítélőképességemet.
2015. szept. 4. 20:04
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez nem szerelem, hanem pusztán vágy.. az elején nagyon nehéz megkülönböztetni a kettőt, szerintem csak a szex miatt érzel ennyire erős vágyat iránta
2015. szept. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Az életben bármi bármikor megtörténhet. Attól mert fiatal, nem fog elhagyni! Ugyanolyan eséllyel elhagyhat a feleséged is, vagy akárki. Ez emberfüggő. Én bőven ismerek ilyen korú embereket akik több éves, komoly kapcsolatban élnek.

És ha te csak a biztonságra (= azért nem hagyod el a feleséged, mert a fiú is elhagyhat, te meg nem akarsz két szék között...) hajtasz az szerinted milyen a másik két fél számára? Hát elég megalázó! Ha a fiú nem marad veled, akkor is rossz dolog amit a feleségeddel csinálsz. Megcsalod őt.

Ugyanakkor butaság feláldozni a boldogságod (ha neked ez a fiúval van), abból soha semmi jó nem sülhet ki egyik fél számára sem.

2015. szept. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Utolsó, a kérdező tulajdonképpen azt írta boldog a családjával. Szerintem ugyanolyan butaság ezt dobni egy hírtelen jött szerelemért, vagy vágyért.
2015. szept. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

miert kene elmondjad? nekik is rossz lesz, neked is rossz lesz. lehet par honap mulva kiszeretsz es vege, ennyi.


amugy meg gyerekeknek sem lenne mindegy hogy fiatalon valtok el, vagy mar ok is felnonek.


egyertelmu trogerseg amit csinaltal, de sztem nem az a megoldas ha azonnal elmondasz mindent.

2015. szept. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Ha elég boldog lenne akkor nem érdekelné semmilyen fiú vagy lány. És ha boldog a családjával és velük marad akkor szerinted mit kéne csinálnia? Titkolnia ami történt egész életben? Az mennyire tisztességes? Szerinted a nő vele maradna ha kiderülne?
2015. szept. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!