Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az életem felfordult. Tanácsra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SpencerHill's kérdése:

Az életem felfordult. Tanácsra van szükségem.34 éves vagyok és beleszerettem egy tizenéves fiúba, azonban szeretem a feleségemet és a kisgyerekünket is! Mit tehetek?

Figyelt kérdés

nagyon bonyolult helyzetben vagyok. a helyzet az, hogy még tizenéves koromban volt egy szerelmem, ami inkább Plátói volt, egy oldalú. Azonban az alany egy fiú volt. Ezt követően elkezdtem randizni és normális életet élni. 6 éve ismertem meg a feleségemet, és soha nem vágytam férfiakra. hat hónapja kezdődött az egész amikor is egy meleg társkeresőre regisztráltam. Pusztán í kíváncsiság vezérelt, mert érdekelt hogy mi lett volna velem ha....


Megismertem ezt a fiút, ő kezdeményezett, én nem akartam senkivel sem ismerkedni. Jókat tudtam vele dumálni. én elég fiatalos vagyok, és megvallom őszintén az animék vonznak. amikor annak idején ment a dragon ball, az nagyon megfogott és azóta szeretem ezt a műfajt. a feleségemmel soha nem tudtam ilyesmiről beszélgetni. ezzel a fiúval tudok. és így kezdődött. találkoztunk egyszer, majd kétszer,majd sokszor. nem történt semmi. egészen két héttel ezelőttig atyai érzéseknek könyveltem el a kapcsolatunkat, viszont ő lépett és én nem utasítottam vissza. most pedig kavarognak bennem az érzések. nagyon rosszul érzem magam. megmondom őszintén a kasztráláson és az öngyilkosságon gondolkodom, de nem karom cserbenhagyni a kislányomat és a feleségemet sem, aki bízik bennem. azonban nagyon sokat jár az eszem a fiún.


Én rólam azt kell még tudni hogy hobbi szinten testépítő és kerékpáros vagyok. elég jó formában vagyok, akár 10 évet is letagadhatok az átlagos korombeliekhez képest. a srác pedig őszintén szeret engem. most fog végezni jövőre a gimiben...



elnézést a nyelvtanért, de nem volt idegem átnézni. nekem segítég kell, amíg nincs itthon senki addig!


2015. szept. 4. 18:01
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
58%

Szia.

A Dragonballért jár egy nagy pacsi :) és a hobbijaidért is gratula.

Szóval: én azt a tanácsot adnám,hogy hagyd azt a fiút.Csak összekuszálódna minden.Tudom,hogy vágysz valamire,de ez a valami tönkre teheti a családodat...és a végén lehet meg is bánnád.

2015. szept. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt biztos, hogy meg kell oldanod valahogy. A döntés a tiéd, hogy maradsz a feleségeddel és a gyerekkel vagy a sráccal. Ami biztos az, hogy nem élhetsz kettős életet mert ezzel főként csak magadat bántod. Döntsd el neked melyik a fontosabb. A másiknak pedig mond meg az igazat.


18/F/Passzív

2015. szept. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Nem tudom csak úgy otthagyni a fiút, ahhoz már túl sokat jelent. Nyáron amikor siófokon volt dolgom, levittem magammal és a szüleim nyaralójában nagyon össze melegedtünk. természetesen akkor csak átvitt értelemben. Nem tudnám megtenni hogy csak úgy elhagyjam, az borzalmas lenne. de a feleségemet és a gyerekemet sem karom faképnél hagyni... Arra kéne a segítség hogy vajon hogy tudom kibogozni ezt? hogy jussak egyről a kettőre?
2015. szept. 4. 18:17
 4/35 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem mondj el mindent otthon úgy, olyan őszintén, ahogy itt nekünk, és kövesd a vágyaid.


A családod el fog hagyni, de pár év múlva megenyhülnek. Lehet h nem költöztök újra össze, de barátként jóban lehetsz majd velük. De ez minimum 3-4 év, amig feldolgozzák. Nem élheted mártírként hátralévő életed. Ha nem teszed, marad minden a régiben és uralkodsz magadon, akkor előbb-utóbb meg fogod gyűlölni a feleséged, és a lányod is, mert mindig arra fognak emlékeztetni téged, hogy miattuk nem tetted azt, amitől boldog lennél. Ezt nem akarhatod.

2015. szept. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
56%
Az utolsonak nagyon igaza van!!!! Nem rejtheted veka ala az erzeseid mert abbol jo nem szarmazhat sajnos
2015. szept. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

sok igazság van benne amit leírtál, de ne felejtsd el hogy én nem vagyok homoszexuális. a mai napig érzek szexuális vonzalmat a feleségem iránt! ez amit írtál leginkább a melegekre igaz. sosem tudnám gyűlölni a kislányomat. te is csak azért tudod ezt így leírni ide, mert fogalmad sincs milyen az ha apa vagy. ez nem olyan mint a könyvekben / filmekben.


Amúgy ha ez történne amit leírtál, akkor sem tudom mi lenne, ugyanis a feleségem nem dolgozik, nincs munkája, és nem is tervezi hogy legyen. ezt megbeszélte velem hogy ő a gyereket szeretné nevelni. én vagyok az egyetlen kereső a családban, még szerencse hogy dolgozom néha külföldi cégeknek is. anyukája neki rokkant nyugdíjas, apukája halott. vagyis, ha mi szétmegyünk nem marad semmije, és a gyerekemet sem tudná eltartani. ezt meg soha nem hagynám. nem is beszélve arról hogy elvesztené a kislányom az apukáját, én pedig a gyerekemet.

2015. szept. 4. 18:44
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy meleg "csak" biszexuális. Mit számít a meghatározás? Azt írtad beleszerettél a fiúba. Akkor meg? Szexuális vonzalmat sok mindenki iránt lehet érezni, ez még nem jelent olyan sokat. Tényleg így akarod leélni az életed? Hogy attól rettegsz mikor derül ki? A legtöbb nő biztos nem lenne elfogadó ha kiderülne, hogy megcsaltad, főleg az eltitkolod hónapokig vagy évekig. Ha a feleségeddel maradsz, szerinted nem fogsz azon rágódni, hogy mi lett volna ha...? Nem fogja megkeseríteni az életed? Nem fog zavarni, hogy volt valaki más akivel lehet jobban passzoltatok egymáshoz? Ha a házasságod olyan jó lett volna amiért érdemes együtt maradni, akkor bármit csinálhatott volna a srác, nem hatott volna meg téged. De úgy látszik nem ez a helyzet.

Különben meg a feleséged nagyon felelőtlen. Mi van ha veled történik valami? Beteg leszel vagy ne adj isten meghalsz?? Akkor éhenhal a gyerekkel meg az anyóssal együtt? Nem értem az ilyen nőket. Ha elhagyod, nem kell, hogy a gyerek nála maradjon, főleg ha nem tudja pénzügyileg ellátni.

2015. szept. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén, mit vársz?


Két döntés van, az egyik sem 100as igazán. Szenvedni fogsz, ha így ha úgy.



Mondjuk a "véletlenül regisztráltam egy meleg társkeresőre" rész AZÉRT SÁNTÍT. Legyél nagy kisfiú és vállald a felelősséget. Vizsgáld meg magadban, hogy mit miért teszel, mi az ami prioritás.

Mi a fontosabb, a felséged és a gyereked, vagy a srác?


Most fel vagy dúlva, de adj magadnak időt. A srác tudja hogy családod van? Ha akar, bekavarhat? Pl. felhívja a felségedet?


A feleséged kiszolgáltatott helyzetben van, nem biztos hogy ki tud rakni az életéből. Ha megbocsát, lehet hogy csak lenyeli a békát...

2015. szept. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell a feleséged ilyen szempontból sajnálni? A gyereket elhelyezik nálad, ő pedig szépen elmegy dolgozni mint egészséges felnőtt. De sok egyedülálló nő úgy is tud dolgozni, hogy az egy vagy több gyereket neki ítélik. Esetleg nem kérsz tőle gyerektartást, hogy megkönnyítsd a dolgát. Problem ezen része solved.
2015. szept. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
A fiú csak 17. Lehet pár hónap múlva beleszeret valaki másba. Akkor te ott állsz majd feleség, gyerek és fiú nélkűl.
2015. szept. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!