Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az életem felfordult. Tanácsra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SpencerHill's kérdése:

Az életem felfordult. Tanácsra van szükségem.34 éves vagyok és beleszerettem egy tizenéves fiúba, azonban szeretem a feleségemet és a kisgyerekünket is! Mit tehetek?

Figyelt kérdés

nagyon bonyolult helyzetben vagyok. a helyzet az, hogy még tizenéves koromban volt egy szerelmem, ami inkább Plátói volt, egy oldalú. Azonban az alany egy fiú volt. Ezt követően elkezdtem randizni és normális életet élni. 6 éve ismertem meg a feleségemet, és soha nem vágytam férfiakra. hat hónapja kezdődött az egész amikor is egy meleg társkeresőre regisztráltam. Pusztán í kíváncsiság vezérelt, mert érdekelt hogy mi lett volna velem ha....


Megismertem ezt a fiút, ő kezdeményezett, én nem akartam senkivel sem ismerkedni. Jókat tudtam vele dumálni. én elég fiatalos vagyok, és megvallom őszintén az animék vonznak. amikor annak idején ment a dragon ball, az nagyon megfogott és azóta szeretem ezt a műfajt. a feleségemmel soha nem tudtam ilyesmiről beszélgetni. ezzel a fiúval tudok. és így kezdődött. találkoztunk egyszer, majd kétszer,majd sokszor. nem történt semmi. egészen két héttel ezelőttig atyai érzéseknek könyveltem el a kapcsolatunkat, viszont ő lépett és én nem utasítottam vissza. most pedig kavarognak bennem az érzések. nagyon rosszul érzem magam. megmondom őszintén a kasztráláson és az öngyilkosságon gondolkodom, de nem karom cserbenhagyni a kislányomat és a feleségemet sem, aki bízik bennem. azonban nagyon sokat jár az eszem a fiún.


Én rólam azt kell még tudni hogy hobbi szinten testépítő és kerékpáros vagyok. elég jó formában vagyok, akár 10 évet is letagadhatok az átlagos korombeliekhez képest. a srác pedig őszintén szeret engem. most fog végezni jövőre a gimiben...



elnézést a nyelvtanért, de nem volt idegem átnézni. nekem segítég kell, amíg nincs itthon senki addig!


2015. szept. 4. 18:01
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp azt javaslom, hogy fordulj szakemberhez, ő tud igazán segíteni Neked, nem mi. Ennyit szerintem megér a dolog.
2015. szept. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Itt csak is önmagára kell hallgatnia mert senki sem tud olyan tanácsot adni ami jó vagy rossz. Szakember sem fog tudni olyat mondani. A te életed és a te döntéseid.


18/F/Passzív

2015. szept. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak ő tudhatja, hogy mit kell tennie. Nagyon könnyű itt bíztatni arra, hogy dobja az eddigi életét, egy kamaszfiúért... Igen, bizonyára van oka annak, hogy egyáltalán ez a helyzet előállt. (Az egyik válaszoló talán fel is vázolt egy lehetséges okot). Szerintem ezt az okot kellene először megkeresni és utána mérlegelni. De azt hogy mi a helyes csak ő tudhatja.
2015. szept. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Gondold át hogy megérné-e egy fiú miatt eldobni a 6 éves kapcsolatotokat, felrúgni a családi életeteket? Tönkremenne minden, szerintem ez csak puszta kíváncsiság, fellángolás... Én 5 év után éreztem ezt egy másik fiú miatt, elgondolkoztam hogy megérné-e eldobni mindent és még jó hogy nem tettem meg!! Ma 8 éve vagyunk együtt van egy másfél éves kislányunk és örülök hogy nem mentem bele egy új kapcsolatba! (Ráadásul nekem ő volt az első, és azóta is az egyetlen) 24/N
2015. szept. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
78%

Most komolyan, mi az a szerelem, hogy erre hivatkozva manapság az emberek csak úgy szétrúgnak családokat, mert hát szerelmes lettem... és akkor mi van? Amikor hűséged fogadtál a párodnak, akkor az nem csak a boldog időszakokra vonakozik. Igenis hűséggel tarozol neki, pláne hogy már gyermeketek is van. A vágyakra hivakozva nagy divat manapság felrúgni családot, házasságot, pedig az új kapcsolat se bizos, hogy beváltja a hozzá fűzött reményeket. Én a helyedben maradnék a családom mellett. Amúgy nem csak úgy látatlanban okoskodom itt, kerültem már hasonló szituációba. És hidd el, nem bántam meg, hogy a páromat válaszottam egy aktuális "csábító" helyett.


Írtad a józan ítélőképességet. Vigyázz rá, mert értékes dolog.

2015. szept. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
70%

Választanod kell, mert a kettő együtt nem működik.

Szerintem csak magadnak próbálod bemagyarázni azt, hogy ugyanúgy szereted a feleséged mint eddig. Mégis hogy szerethetnéd ugyanúgy???? Felregisztráltál egy meleg társkeresőre és egy kamaszfiúval csalod... Azt kalkuláld bele, hogy ha a feleségedet választanád már nem lesz ugyanolyan az életetek mint előtte, ezt biztosra veheted, a gyereknek pedig nem biztos, hogy sokkal rosszabb lenne ha külön nevelitek fel, mintha boldogtalan családi légkörben tennétek. A feleséged amúgy nagyon szerethet, ha képes végignézni, hogy kihajtod a beled, hogy eltarthasd, miközben otthon mereszti a p*csáját már bocsánat, és akkor még őt kéne sajnálni, hogy mi lesz vele ha nem lesz aki eltartja, mert ő nem szándékozik dolgozni. Ezen elgondolkodhatnál. Érdekes, hogy mindenki itt szegény nőt sajnálja, hogy úristen mi lesz vele... KI TARTJA MAJD EL??

Abba esetleg nem kéne belegondolni, hogy ennek a történetnek van egy harmadik szereplője is? Lehet, hogy abban a fiúban olyan mély nyomot fog hagyni ez a csalódás,miután áltattad majd kidobtad (főleg ha tényleg ekkora szerelem és az első kapcsolata), hogy később már nem fog tudni normális emberi kapcsolatokat kialakítani? Sajnos innentől kezdve nem csak "szegény" feleségedért vagy felelős hanem azért a fiúért is. Zárszóként még hozzátenném, hogy ha olyan tökéletes lett volna a boldogságod, akkor nem indultál volna el újat keresni, és most nem vacilálnál itt a gyakorikérdéseken.

2015. szept. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Oké, a felesége főállású anya. Ezt én abszolúte támogatom, a gyereknek jó ha az élete első 2-3 évében az édesanyja mellette van. De most már óvoda bölcsöde vagy hasonló kéne, mert szocializálni kell a gyereket, különben az életben nem lesznek barátai.


A feleségnek még ott van a rokkant nyugdíjas anyja, de azért neki is lehetne találni valami napközbeni elfoglaltásgot...

2015. szept. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
33%
gondolkozz, nagyon dúrva következményei lennének. fogd a családodat és menjetek el egy hétre valahová, sokat fog segíteni. töröld a másikat mindenhonnan, telefon, facebook...
2015. szept. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Utolsó: ő törölheti, ez nem a fő para ebben. A fő baj az, ha a srác nem nyugszik bele, és mondjuk felhívja a feleségét, vagy beállít hozzájuk egy péntek este. Fiatal, szerelmes, nem biztos hogy átlátja a tettei következményeit. Vagy pont hogy igen, és úgy van vele hogy ha neki fáj, fájjon neked is, és tönkre akar tenni.
2015. szept. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
60%
Talán elő segíti a döntésed ha pl a feleségednél kicsit érdeklődnél ,hogy ő miként viszonyulna egy édes 3 hoz. bármely variációban.. Ebből sok minden kiderülhet .. Lehet ,hogy igent mond valamelyik verzióra.. Akkor már talán bátrabban bevallhatod neki, hogy vannak vágyaid.. Lehet ,hogy partner ebben lehet ,hogy nem. Ha nem és te még mindig a vágy és az új ismeretlen felé húzol akkor mond el neki ,hogy neked most erre szükséged van de nem hagyod el.. A kettős élet csak felemésztene . Nem érdemes hazugságban élni..
2015. szept. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!