Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehetséges hogy 25 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy 25 évesen változzon meg a szexuális orientációm?

Figyelt kérdés

Olyan szinten vagyok összezavarodva, hogy azt el sem hiszitek. Pár hete strandon megismerkedtem egy sráccal, eléggé jól összehaverokdtunk. Csütörtökön egy haverom elhívta őt is a szórakozóhelyre ahova mentünk.

Nem tudom hogy volt, ittam kicsit meg beszélgettünk és amikor ketten voltunk a mosdóban, csak röhögtünk valami hülyeségen. Nem tudom hogy jött, vagy miért, de lesmároltam, ő pedig egy idő után elkezdett lenyúlni a gatyámba. Őszintén szólva nagyon megijedtem és elundorodtam tőle abban a pillanatban, de komolyan majdnem elhánytam magam tőle.

Azóta viszont róla álmodok és ha rá gondolok egyből feláll.

Eddig soha életemben eszembe nem jutott hogy én valaha is kezdenék egy másik férfival, de ezzel nem tudok mit kezdeni.



2015. júl. 19. 09:52
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Dolgokat az újdonsült barátommal :D

Mindannyian emberek vagyunk, de nem ugyanolyanok.

2015. júl. 24. 21:24
 32/33 anonim ***** válasza:
30%
undorító
2015. júl. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Igen, tisztában vagyok vele
2015. júl. 24. 22:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!