Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehetséges hogy 25 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy 25 évesen változzon meg a szexuális orientációm?

Figyelt kérdés

Olyan szinten vagyok összezavarodva, hogy azt el sem hiszitek. Pár hete strandon megismerkedtem egy sráccal, eléggé jól összehaverokdtunk. Csütörtökön egy haverom elhívta őt is a szórakozóhelyre ahova mentünk.

Nem tudom hogy volt, ittam kicsit meg beszélgettünk és amikor ketten voltunk a mosdóban, csak röhögtünk valami hülyeségen. Nem tudom hogy jött, vagy miért, de lesmároltam, ő pedig egy idő után elkezdett lenyúlni a gatyámba. Őszintén szólva nagyon megijedtem és elundorodtam tőle abban a pillanatban, de komolyan majdnem elhánytam magam tőle.

Azóta viszont róla álmodok és ha rá gondolok egyből feláll.

Eddig soha életemben eszembe nem jutott hogy én valaha is kezdenék egy másik férfival, de ezzel nem tudok mit kezdeni.



2015. júl. 19. 09:52
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%
Hadd tegyem hozzá hogy nem a 12es a beteg hanem azok akik még bátorítják és természetesnek fogják fel ezt az egész helyzetet ami a kérdezővel történt.
2015. júl. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%
Beteg állatok vagytok, de komolyan...
2015. júl. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
87%
48%-os magányos farkas, nincs senkije és ide jön kellemetlenkedni annyira unatkozik..
2015. júl. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
0%
MEglepett volna ha 100%ot kapok. Tőletek sosem várná a normális ember.
2015. júl. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
78%
Ja persze még őt hozd ki hibásnak az egészben ha elhagy vagy rosszul esik neki. Szerencsétlen csaj... A megcsalás az megcsalás akárkivel történik, érzelmek nélkül is. Kivéve ha máshogy beszéltétek meg az elején. De hát akkor ez itt nem lenne téma. Csak nem vagy elég bátor ahhoz hogy rendesen játsz és felelősséget vállalj a tetteidért és a vágyaidért. Minden jót akarsz magadnak, de azér' legyen ott a csaj is akihez vissza lehet menni... Miközben fel sem izgulsz rá most az állításod szerint.
2015. júl. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Nyilván nem szeretném elveszíteni a barátnőmet egy kis semmi kaland miatt.

Ő tudja, hogy nyitott vagyok másra érzelemmentesen. De eddig még olyan nem fordult elő.

És jelenleg persze hogy nem kívánom őt, amikor más jár az eszembe, ha így feküdnék le vele, nem lenne fair.

2015. júl. 21. 19:55
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Jó hülye vagy kérdező, van egy barátnőd és így leszarod.
2015. júl. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Tudom, de ha nem próbálom meg..
2015. júl. 22. 19:36
 29/33 anonim ***** válasza:
30%
mit akarsz megpróbálni???
2015. júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne próbáld ki, maradj a barátnőd mellett!! Én egyszer kipróbáltam fiúval, azóta rámjön a hányinger, ha visszaemlékezem, nem tudnám újra ezt megtenni.
2015. júl. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!