Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bi/meleg Srácok! Ti hova...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi/meleg Srácok! Ti hova jártok edzeni? Volt már ott valami szexuális kalandotok?

Figyelt kérdés

2015. júl. 7. 10:00
 1/1 anonim ***** válasza:
87%
Én egy vidéki megyeszékhelyen járok konditerembe. Elég durva lenne szerintem ha ott lenne valami szexuális kaland :D Nekem egyszer volt egy olyan hogy ketten voltunk a zuhanyzóban egy sráccal. Ilyen válaszfalas zuhanyzó volt de függöny nem volt. 3-3 hely volt egymással szemben. Láttam hogy lopva nézeget, erre én is nézegettem őt, jó teste volt. Ezt észrevette és akkor már egyre merészebben nézett. Utánna már én is nyiltan néztem őt. Szemeztünk is. Aztán felállt mindkettőnk farka. A srác már elkezdett kicsit játszani a farkával de akkor meg bejött még két srác zuhanyozni és akkor mindketten a fal felé fordultunk hogy ne lássák hogy áll. Késöbb beszélgettünk egymással meg párszor találkoztunk de nem lett belőle semmi.
2015. júl. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!