Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg téma! Amikor valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg téma! Amikor valaki átvert benneteket (nem ment el randira, vagy elment, de meglesett és nem ment oda), visszaadtátok neki vagy volt eszetekbe olyan, hogy ezt viszonozni fogjátok?

Figyelt kérdés
Volt olyan,hogy lebeszéltetek egy randit, ti elmentetek, de a másik nem ment el, vagy elment és csak meglesett és nem ment oda, ti pedig hiába vártatok? Volt bennetek olyan gondolat,hogy ti is megcsináljátok vele ugyanezt? Másik névvel regisztrálva társkeresőn és másnak kiadva magatokat elhivni egy randira és meglesni és nem menni oda, ugy ahogy ő csinálta veletek? Egyáltalán amikor hazamentetek a nem sikerült randiról, írtatok még neki, hogy milyen szemét alak, hogy átvert benneteket? vagy többé már nem is írtatok neki? Egyáltalán érdemes egy ilyen nem sikerült randi után még irni nekik? Ha nem kapja vissza, akkor másokkal is ugyanezt megcsinálja, sőt az is lehet, hogy ti belefutottok ismét, amikor már más névvel fogja hirdetni magát. Mit lehet tenni ilyen esetben? Mi a legokosabb módszer? Gondoltatok arra, hogy lehet, hogy egy rokon, egy ismerős, vagy közeli barát volt és azért nem ment oda, hogy le ne bukjon? Ilyenkor nem rossz érzés az, hogy már más tudja rólatok, hogy melegeke vagytok, te pedig nem tudod róla? Hogy kell ezt a helyzetet kezelni? Jártatok már így? Hogy kell egy randit megszervezni,hogy ez ne fordulhasson elő? Milyen helyre kell hívni? Egyáltalán fényképet érdemes előtte cserélni? De sokszor az van, hogy én elküldöm és a másik nem küld vissza. Vagy azért, mert nem tetszem neki, vagy azért mert felismert. Ez igy nem korrekt, mert általában kikövetelik előre a képet és igérik,hogy utána ők is küldenek és mégse küldenek. Mit lehet ilyenkor tenni?

2015. jún. 22. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hetero vagyok,de válaszolok,velem már megtörtént, hogy átvertek a neten, igaz volt találkozás, viszont kamuregisztrációval én is átvertem őt később!


Semmiképp se írj olyannak,aki már átvert!


Úgy kell ilyet rendezni, hogy telefonáltok,és videón is beszéltek.Ha ott stimmel,akkor élőben is tetszeni fog.

2015. jún. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenek nagy része nyuszi, Azért nem mer elmenni, mert bizonytalan önmagában.


Elő fog fordulni, mert sok a lelkibeteg, depressziós, aki nem meri stb.


Amit esetleg érdemes, hogy az erőszakosokat/kamusokat elkerüld, hogy beszéljetek skypeon előtte, vagy esetleg kérd meg hogy pl tartson föl egy almát vagy egy tollat az egyik fotón. Ezzel ki lehet szűrni a kamu képeket.


De kamusok mindig lesznek.


Az erőszakosok ellen meg jó trükk, ha elsőre semleges környeztben taliztok, pl. egy kávé vagy sör valahol. Onnan könnyű megpattanni, pl. kimész egy telefonra, cigire, wcre, és nem mész vissza.

Vagy ha anyád/tesód olyan viszonyban van veled, kérd meg, hogy hívjon föl mondjuk fél órával a randi kezdete után, és ha te valami köztetek szokatlan becenévvel szólítod meg, akkor jön és kiment.


A rokon/ismerős dolog szvsz paranoia és hülyeség is. Most komolyan, mit keres egy meleg társkeresőn? Ezen elgondolkoztál? Ha neki ott dolga van, akkor és te ezt nem tudod róla, akkor ő bizony lapítani fog mint a szär a fűben, nem veled szórakozni.

2015. jún. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sok ilyet megszivattam, mert bunkóság. Mint mikor képet kér és ő nem küld. Azokat is megszivatom.
2015. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 70% vagy még több ilyen arcra esés.


Egyszer beszélgettünk egy bárpultos lánnyal aki Swinger klubba is bárpultozik és meséli, hogy vannak olyan nőcik akik napközben eljönnek a klubba azzal a kidumával férjüknek, hogy lemennek futni meg hasonló és fognak az ott lévő pasikból ötöt és felviszik őket.

Kérdeztük nagyban, hogy az öt nem -e sok és ő is úgy volt amíg nem beszélgetett egyszer el egy ilyen nővel és ő azt mondta:


Az ötből jó esetben csak kettőnek áll fel a farka és abból is csak egy tud teljesíteni. És mielőtt még szenvednél egyesével, inkább akkor hozod az összeset és biztos lesz valaki aki meg tud d*gni.

És ezek olyan pasik akik Swinger klubban várják, hogy d*ghassanak, mégsem tudnak.


Én így tudom elképzelni az ilyen meleg randit is. Ötből jó ha kettő feltűnik, abból is csak egy marad ott.

2015. jún. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem tartom problémának... Nem is vágyom bosszúra viszont megvannak a szabályaim. 15 percet várok max a másikra, ha nem jön vagy késik akkor így járt(volt olyan akinek 15 perc leteltével írtam sms-t hogy . 1 ember 1 esély, ha le mondja előtte 1 órával vagy nem jelenik meg, többször nem lesz esélye :)
2015. jún. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És ha ott volt, csak te nem láttad,mert meglesett? Az is lehet,hogy oda akart menni, de messziről felismert,hogy egy rokonja, haverja, ismerőse, barátja stb. vagy és inkább visszafordult,hogy meg ne tudd róla,hogy ő is meleg. Ez nem zavar? És ha elmondja valahol?

És ha utána más néven regisztrál és megint belefutsz és elhívod randira? Akkor már lesz neki második esély (a tudtodon kivül)?

2015. jún. 27. 07:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát általában második esély nincs. Ha meg ismerős és elmondja másnak akkor na bumm kiderül hogy meleg vagyok, attól még nem áll meg a világ. Család tudja barátok tudják, melóhelyen meg nem hiszem hogy akkora probléma lenne.
2015. jún. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó, ha a családod és barátaid tudják, így nyugodtabban vagy, nem kell stresszelned. Bárcsak az enyémek is tud(hat)nák. De ők sajnos nem olyanok, akik ezt megértenék, ezért is nem mondom el, inkább marad az én titkom.
2015. jún. 27. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!