Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehetséges hogy 25 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy 25 évesen változzon meg a szexuális orientációm?

Figyelt kérdés

Olyan szinten vagyok összezavarodva, hogy azt el sem hiszitek. Pár hete strandon megismerkedtem egy sráccal, eléggé jól összehaverokdtunk. Csütörtökön egy haverom elhívta őt is a szórakozóhelyre ahova mentünk.

Nem tudom hogy volt, ittam kicsit meg beszélgettünk és amikor ketten voltunk a mosdóban, csak röhögtünk valami hülyeségen. Nem tudom hogy jött, vagy miért, de lesmároltam, ő pedig egy idő után elkezdett lenyúlni a gatyámba. Őszintén szólva nagyon megijedtem és elundorodtam tőle abban a pillanatban, de komolyan majdnem elhánytam magam tőle.

Azóta viszont róla álmodok és ha rá gondolok egyből feláll.

Eddig soha életemben eszembe nem jutott hogy én valaha is kezdenék egy másik férfival, de ezzel nem tudok mit kezdeni.



2015. júl. 19. 09:52
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
79%
Lehet biszexuális vagy, próbáld ki esetleg mégegyszer, hogy megtudnád-e tenni megint.
2015. júl. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
66%
lehet..
2015. júl. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
89%
bi vagy,ha esetleg eddig csak nőkkel voltál
2015. júl. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
79%
Biszexuális vagy. Engedj az érzéseidnek! ;)
2015. júl. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
11%

Ha jól megvan a kérdező a nőkkel, akkor miért kéne engedni?

El fog múlni ez szerintem.

A homoszexuálisok egy része is kíváncsiságból kipróbálja és úgy érzi, de jó, pedig a nőkkel is egész jól meg tudnának lenni és teljesen kielégítené őket. Az a vicc, ők szervezik a melegfelvonulásokat és érvelnek, hogy ez veleszületett dolog és nem lehet ellene mit tenni.

Látjátok, mennyire hülyék az emberek? Hát ennyire. Ennyit erről! Aki meg amellett érvel, hogy ez nem veleszületett, az a homofób. Na persze. Ész az van a megszállott melegek között.

2015. júl. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
80%

# 5 Látjuk milyen hülye vagy. Ezt ide akartad egyáltalán?

Meleg vagyok, nővel is megy a szex, csak épp nem vonzódok hozzájuk. Ez van, de ezt te nyilván jobban tudod.:)

2015. júl. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
92%

5


A nap kommentje,de ezt inkább a humor kategóriába kellett volna. Menne a szex nővel is,de azert érdekes lenne egy nagy farokra gondolni közben ;)


22 meleg F

2015. júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Privátokra válaszolva :

Nem, nem egyedül élek. Van 2 éve egy jó kapcsolatom. Soha nem kerültem még ilyen közel sráchoz.

Eddig 4 "komolyabb" kapcsolatom volt.

Soha nem tetszett srác.

Nem vagyok biztos hogy ez egy olyan érzés, aminek engedni kéne, hiszen most tényleg komoly ez a kapcsolatom.

Csak összezavar, hogy mindig arra gondolok, és bánom, hogy otthagytam. De ha megtörtént volna, azt bántam volna.

Tetszenek amúgy a nők természetesen, viszont azóta az este óta nem voltam együtt a barátnőmmel, őszintén szólva nem is szeretnék, szóval valami nem oké itt

2015. júl. 19. 13:24
 9/33 anonim ***** válasza:
66%
Igen, lehetséges
2015. júl. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kérdező!


Előbb-utóbb ki fogod próbálni a szexet egy sráccal. Nyilván furcsa most számodra ez a helyzet. Adj időt magadnak és ne nyomd el az érzéseidet! ;) Az új haverodat keresd meg inkább és próbálj ki vele néhány dolgot...

2015. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!